POZnań

Poszukiwana uśmiechnięta rodzina!

rodzina w parku Foto: sxc

rodzina w parku Foto: sxcDziś jest ostatnia szansa dla uśmiechniętej rodziny, która  chciałaby zostać wizytówką naszego miasta w oficjalnym filmie promującym Poznań podczas Euro 2012. Filmy prezentujące miasta, które są gospodarzami Mistrzostw Europy w piłce nożnej będą emitowane w telewizjach transmitujących turniej na cały świat.

Krótka forma ma skupiać się na najważniejszych informacjach o mieście i ma pełnić rolę wstępu do meczu – wyjaśniają organizatorzy konkursu – przez 3 tygodnie film emitowany będzie przed rozgrywanym w danym mieście spotkaniem i przy dodatkowych okazjach. Rodzina, która chciałby wystąpić i promować nasze miasto musi wysłać swoje zdjęcie dziś do północy na maila socialmedia@um.poznan.pl. Wybrana rodzina będzie brała udział w zdjęciach, które realizowane będą nad Maltą w czwartek (7.06) od 17:30 do 18:30.

Zdjęcia realizowane będą od 6 d0 10 lipca. Wśród ujęć z Poznania pokazany zostanie Stadion Miejski oraz warte odwiedzenia miejsca w mieście. Jedną z lokalizacji będą właśnie tereny wokół jeziora Malta.

Jeżeli jesteście uśmiechniętą rodziną, która ma ochotę wystąpić w takiej produkcji prześlijcie swoje aktualne zdjęcie na adres socialmedia@um.poznan.pl dziś do północy. Wyniki poznamy już jutro.

Koronawirus

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium

Pogoda w Poznaniu

°C
___
______
 • Low Temp. ___°C
 • High Temp. ___°C
___
______
Listopada 28th 2020, sobota
°C
   ___
 • TEMPERATURE
  °C | °C
 • HUMIDITY
  %
 • WIND
  m/s
 • CLOUDINESS
  %
 • SUNRISE
 • SUNSET
 • NIE 29
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • PON 30
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • WT 1
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • śR 2
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • CZW 3
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %
 • PT 4
  °C | °C
  Cloudiness
  %
  Humidity
  %