Warta Poznań – Sandecja 2:1 (1:0)

Warta Poznań - Piast Gliwice - 30.04.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Warta Poznań - Piast Gliwice - 30.04.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterZapraszamy na relację z meczu 27 kolejki pierwszej ligi pomiędzy Wartą Poznań a Sandecją Nowy Sącz. Wartę od konkurenta dzieli 11 punktów. Z jakim bilansem zakończy się to spotkanie?

90’+3 i sędzia Szrek kończy to piękne widowisko, podczas którego wiele się działo. Ostatecznie Warta Poznań pokonuje Sandecję Nowy Sącz 2:1 (1:0). Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
90’+3 Woźniak wrzuca w pole karne z autu na głowę Chmiesta, piłką odbita nieczysto i na szczęście szybko ląduje w rękach Bledzeskeigo!
90’+1 wyraźnie ożywili się zawodnicy Sandecji którzy bardziej zaciekle atakują bramkę Zielonych
90′ Wojciechowski za mocno podaje do Iwanickiego i piłka ląduje w rękach Kozioła
89′ zmiana w drużynie Zielonych, schodzi Reiss a za niego zagra Wojciechowski
88′ Woźniam płasko strzela na bramkę Bledzewskiego! na szczęście ten wybija piłkę, która po chwili wraca w pole karne i jeden z naszych stoperów wybija ją na rożny za co dostaje upomniany przez Bledzewskiego
86′ ostatnia zmiana w drużynie Sandecji, schodzi Eismann a za niego zagra Borovicanin
86′ i niestety Damian Staniszewski prostopadłym strzałem umieszcza piłkę w bramce Bledzewskiego i mamy 2:1
85′ Gajtkowski w starciu z Frohlichem powinien podawać do Otuszewskiego, jednak ten zdecydował się sam kończyć akcję co zupełnie mu nie wyszło
84′ rzut rożny dla Warty, tradycyjnie już wykonuje go Reiss
83′ Kosznik do Gajtkowskiego i potężna bomba na bramkę Kozioła! ten nie miał wyjścia i posyła piłkę na rzut rożny
82′ Chmiest fauluje Wichtowskiego, który dostał żółty kartonik za dyskusję z sędzią
80′ rzut wolny pod dużym kontem do pola karnego wykonuje Staniszewski, piłka wrzucona w pole karne, Bledzewski nie bez problemu łapie piłkę
79′ rożny dla Sandecji wykonuje Staniszewski
79′ Eissman  z bardzo daleka wrzuca piłkę w pole karne ale stoperzy nie pozostawiają złudzeń i wybijają piłkę na aut
76′ za mocne podanie Reissa do Ciarkowskiego który biegnie pod pole karne gości, jednak Frohlich ładnie i spokojnie podaje piłkę do Kozioła
73′ kolejny stały fragment gry dla Warty, rzut rożny, po wymianie piłek, Kosznik wrzuca w pole karne do Iwanickiego ten strzela! Kozioł broni z dużymi problemami i na jego szczęście zdążył ponownie dojść do piłki
72′ Kowalczyk próbuje strzelać na bramkę Bledzewskiego jednak ten bardzo pewnie łapie piłkę i szybko wznawia grę
72′ zmiana w drużynie Sandecji, z boiska zejdzie Lukas Janic, a za niego zagra Damian Staniszewski
71′ wznowienie Bledzewskiego bo powiedzmy szczerze słabym strzale na jego bramkę
67′ zmiana w zespole Warty Poznań, boisko opuści Maciej Scherfchen, a w jego miejsce wejdzie Arkadiusz Miklosik
67′ kolejny strzał z dystansu, tym razem Iwanicki umieszcza piłkę w bramce!

66′ Gajtkowski próbuje strzału z dystansu jednak bramkarz łapie piłkę
64′ wymuszona zmiana Zakrzewskiego, który zmuszony był opuścić boisko po faulu, jego miejsce zamie Michał Ciarkowski
64′ Reiss z wolnego próbuje strzelać a bramkę Kozioła ale pika odbija się od muru!
63′ Iwanicki faulowany przez Gawęckiego! …Warta nadal w dziesiątkę, i będzie zmiana bo Zakrzeski kulejąc schodzi na ławkę rezerwową
59′ Reiss środkiem pola do Wichtowskiego piłka wraca do Zakrzeskiego, który leży na murawie i już biegną do niego medycy
57′ zmiana w szeregach Sandecji, boisko opuszcza Kukol a za niego grał będzie Maciej Kowalczyk
56′ pogubiła się obrona Warty ale na szczęście zagrożenie oddalone
55′ Zakrzewski nieładnie przytrzymywany na oczach sędziego, który w ogóle nie zareagował
55′ rzut rożny dla Warty
54′ Gawęcki doszedł do piłki strzela na bramkę Warty, Bledzewski zasłonięty był przez co nie widział tej piłki i dosłownie w ostatniej chwili ją wyłapał
52′ Makuch próbował strzelać na bramkę Bledzwskiego jednak piłka minęła bramkę o dwa metry nie z tej strony!
52′ Eismann fauluje Reissa, i wznawia Bledzewski
49′ Iwanicki ładnie prostopadle wszedł w pole karne tuż przed Kozioła! próba strzału ale bramkarz dobrze ustawiony odbija piłkę… zdaje się cisnąć pytanie dlaczego Iwanicki nie przerzucał bramkarza tylko strzelał prosto na niego
48′ Frohlich i Zobzień zatrzymują Zakrzewskiego powalając go na murawę, jednak sędzia nie dopatrzył się w tej akcji faulu
47′ Woźniak z lewej strony boiska podaje do Eismanna który główkuje ale piłka szybko przejęta przez stoperów Warty
45′ rozpoczynamy drugą połowę spotkania 27 kolejki pierwszej ligi piłki nożnej pomiędzy Wartą Poznań, a Sandecją Nowy Sącz

45′ i mamy pierwszy gwizdek kończący pierwsza połowę
45′ Scherfchen po podaniu Reissa strzela na bramkę Kozioł broni ale piłka ucieka mu z rąk, Iwanicki i Gajtkowski biegną do piłki ale Kozioł jednak ostatecznie łapie piłkę
44′ wolny dla Zielonych około 20 metrów od bramki, Reiss wrzuca na głowę Zakrzewskiego! Kozioł zdołał dojść do piłki i wyekspediował ją na rzut rożny
44′ kolejny faul na Zakrzewskim
43′ faulowany Gajtkowski
42′ podanie do Gajtkowskiego ale niestety spalony
40′ Gajtkowski próbował podawać na drugą stronę boiska jednak za dużo za mocne podanie i Reiss nie miał szans dojść do tej piłki
38′ ale jednak! Zakrzewski wraca pod bramkę po dośrodkowaniu jakie otrzymał został sam na sam z bramką 🙂 i nie mógł tego zmarnować, Warta prowadzi 1:0
36′ była okazja do strzelenia bramki! ale niestety zabrakło szybkości żeby Zieloni prowadzili w tym meczu już teraz
37′ Gawęcki fauluje i mamy rzut wolny dla Warty około 20 metrów od bramki
35′ Frohlich faulował Gajtkowskiego
34′ Eismann będzie wykonywał rzut wolny, posłał piłkę płasko do kolegi który oddał piłkę po za pole karne
33′ Gawęcki sfaulowany przez Marciniaka za co ten ostatni zobaczy żółtą kartę
33′ faul Chmiesta na Otuszewskim
30′ znowu Gajtkowski przy piłce próbuje prostopadłego strzału na bramkę jednak za płasko i piłka odbija się od obrońcy
29′ piękne rozegranie w środku pola przez Gajtkowskiego który podaje do Iwanickiego który niestety nie zdążył do piłki którą wyjmuje mu spod nóg Kozioł
28′ pierwsza żółta kartka dla Macieja Wichtowskiego za dosyć nieładny faul
26′ Eismann z lewej strony za mocno wrzuca piłkę w pole karne… tylko nie bardzo wiadomo do kogo 😉
25′ aut w środku pola wykonuje Makuch, ale bez większego szczęście bo oto mamy kolejny aut ale bliżej pola karnego Sandecji
24′ Otuszewski leży w środku pola na murawie wygląda to na jakiś uraz, choć po chwili Przemek wstał  i zaczął grac dalej
23′ Scherfchen otrzymał podanie w polu karnym i chyba trochę niepotrzebnie zaczął bawić się z obrońcami
Sandecji, próbował strzelać ale zupełnie niecelnie
22′ Reiss wykonał bezpośredni strzał na bramkę Kozioła który wyłapał piłkę bez większego problemu
21′ Iwanicki faulowany około 16 metrów od bramki gości, wrzucał będzie Reiss
18′ piłka wrzucana w pole karne do Marcina Chmiesta, który główkuje w kierunku Bledzewskiego i ten nie bez problemów podbija piłkę która wylatuje na rzut rożny
17′ rozgrywka między Reissem i Marciniakiem, znowu Reiss podanie do Gajtkowskiego i strzał! Niestety piłka znalazła swoje miejsce nad poprzeczką
16′ Pavel Eismann czysto zatrzymany w środku pola
13′ faulowany Marciniak
12′ Zakrzewski znowu atakuje bramkę Kozioła, dobre wejście w pole karne ale bramkarz dobrze ustawiony
10′ aut dla gości na wysokości pola karnego Zielonych, wrzutka w pole karne tuż przy linii kończącej boisko jednak minimalnie i piłka ląduje po za polem gry i wznawia Bledzewski
9′ Otuszewski zagrał chyba na pamięć podając w pole karne gdzie nie było żadnego zawodnika Warty
7′ bardzo ładna wrzutka w pole karne do Zakrzewskiego niestety ten nie doszedł do piłki
2′ gospodarze w czarnych strojach, a gospodarze tradycyjnie w zielono-białych
0′ Marcin Szrek rozpoczął spotkanie