Warta Poznań – KSZO Ostrowiec Świętokszyski 6:1

Warta Poznań – GKS Katowice  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Warta Poznań – GKS Katowice Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterCzy podopieczni trenera Baniaka podtrzymają dobrą passę z początku rundy wiosennej? Poznaniacy zagrają bez pauzującego za żółte kartki Adriana Bartkowiaka oraz najprawdopodobniej bez Michała Ciarkowskiego, który skręcił staw skokowy. Na szczęście na boisko wraca po kontuzji Zbigniew Zakrzewski.

Fotorelację z meczu znajdziesz TUTAJ.

KS Warta Poznań

6 - 1

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

• 90'+3 i sędzia kończy mecz! 6:1 Warta wygrywa z KSZO Ostrowiec Świętokszyski. Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy do koljenych.
  • 90'+2 strzał i Bedzewski nie ma wyjścia wybja na rożny
  • 90'+2 gospodarze nadal atakują 🙂
  • 90'+1 dośrodkowanie po aucie przy polu karnym KSZO ale prosto w bramkarza gości
  • 90' Warta broni się i atakuje, goście mają ciężki orzech do zgryznienia
  • 89' zmiana w KSZO, schodzi Nawrocik, a za niego grał będzie Pawłowicz
  • 89' Zielni popisują się bardzo dobrymi celnymi podaniami co skutkuje tym że długo utrzymują się przy piłce
  • 86' Samba Ba strzela mocno ale ponad bramką
  • 86' kolny wolny dla gości...około 30 metrów do bramki Bledzewskiego
  • 83' aut dla KSZO przy polu karnym Warty, wymiana piłki między trzema zawodnikami przerwana dobrym wślizgiem przez stopera Warty
  • 82' piłka napotyka mur postawiony przez czterech Warciarzy i wraca na środek boiska
  • 82' faul tuż przed polem karnym Warty... kończy się upomnieniem dla faulującego
  • 80' rożny dla Warty po pięknym rajdzie lewą stroną boiska, ale zamieszanie w polu karnym kończy się wybiciem piłki z pola karnego
  • 79' zmiana w drużynie Warty, schodzi Piotr Reiss oklaskiwany przez kibiców, a za niego wchodzi Łukasz Rojewski
  • 78' piłka wybita z rożnego i znowu Bledzewski doskonale ustawiony bez najmniejszego problemu łapie piłkę
  • 78' bardzo ładna gra stoperów Warty i rożny dla gości
  • 76' kibice Lecha sympatyzujący z KSZO coraz bardziej aktywni... ale kibice Warty także nie dają za wygraną i widać że zaczynają się organizować w swoim dopingu
  • 75' Ngamayama fauluje ale na szczęście obywa się bez kartki
  • 74' Samba ba fauluje przerywając akcje która mogła dać kolejnego gola
  • 73' wolny dla gości z obręczy środkowego koła, ładnie dośrodkowana piłka w pole karne jednak nasi obrońcy bardzo ładnie odprowadzają piłkę po za obręb boiska i grę wznowi Bledzewski
  • 72' zmiana w Warcie, schodzi strzelec dwóch goli Marciniak, a za niego zagra Wojciechowski
  • 71' Warta widać nie spoczęła na laurach i walczy dalej! piękne dośrodkowanie z lewej strony boiska prawie z rogu i niestety trochę nieczyste wejście napastnika kilka metrów od bramki i niestety piłka przekracza linie boiska ale bez bramki
  • 69' Nawrocki próbował strzału z dystansu ale Bledzewski na szczęście staje mu na drodze
  • 68' kolejny wolny dla gości tym razem w połowie między polem karnym a środkiem boiska
  • 67' rzut wolny dla gości z około 25 metrów ale świetnie dysponowany dzisiaj Bledzewski bez najmniejszego problemu łapie piłkę za co otrzymuje gorące oklaski od publiczności
  • 66' Zmiana w KSZO
  • 65' iii gooollllllllllll strzela Kretkowski! 6:1 prowadzi Warta Poznań
  • 64' rożny wykona Reiss, piłka trafia do Ngamayamy ale niestety zawodnik stracił równowagę i niestety także piłkę
  • 64' stały fragment gry dla Warty, wolny wykonał Reiss, który poluje na kolejnego gola i prawie mu się to udało bo bramkarz gości zmuszony był posłać piłkę ponad bramką
  • 62' zmiana w drużynie Warty, boisko opuszcza Ciarkowski a za niego zagra Iwanicki
  • 61' zmiana w KSZO: schodzi Mąka a za niego zagra Skónicki
  • 58' gdyby nie Samba Ba możliwe że by było 6:1 dla Warty! jednak ten obrońca bardzo ładnym wślizgiem wyjął piłkę spod nóg naszego napastnika
  • 58' goście próbują atakować jednak bez większego przekonania i dlatego stoperzy Warty bez większych problemów odbierają im piłkę
  • 58' kibice Zielonych są jak najbardziej chyba już spokojni o wynik... kolejna meksykańska fala przechodzi przez stadion 🙂
  • 56' tu już trochę spowolniona akcja i strzał z dystansu ale daleko ponad bramką
  • 55' śmiało można powiedzieć że Zieloni dominują!..kolejna ładna akcja Warciarzy! ale z tego będzie rzut rożny
  • 53' z lewego rogu pola karnego dośrodkowanie, zdaje się że nici z akcjii ale jednak Kieruzel dochodzi do piłki i strzela w powietrzu piątego gola dla Warty!
  • 53' wolny dla Warty po faulu
  • 52' KSZO próbuje z bardzo daleka strzelać ale bez sensu... Bledzewski kompletnie bez problemu łapie piłkę
  • 49' KSZO zdaje się być dętką bez powietrza i bez wiary.... Warta póki co robi co chce na murawie
  • 48' i czwarty gol dla Warty! strzał Marciniaka daje prowadzenie Warcie już trzema bramkami
  • 45' zespoły wróciły na zieloną murawę..tak tak jest ona ładna i zielona :)...trener Podgórski rozpoczyna drugą połowę spotkania Warty z KSZO Ostrowiec
  • 45'+2 gra Warty jest coraz bardziej poukładana! po powaleniu na murawę Reissa który jeszcze zdołał podać do Zakrzewskiego, który poprowadził akcję do pola karnego i podał do Gajtkowskiego i goool
  • 45'+1 tym razem rzut wolny dla Warty około 25 metrów od bramki! wykonuje Reiss
  • 45' goście coraz częściej atakują i coraz częściej są przy piłce...widać że im się zaczyna spieszyć by do szatni zejść bez straty
  • 44' i piłka odbija się od muru!
  • 44' i znowu wolny dla gości około 25 metrów od bramki
  • 41' piękny lob nad głową bramkarza gości z bardzo dużej odległości wykonał Marciniak! i gooooll, Warta prowadzi 2:1
  • 41' kolejny wolny dla gości tym razem około 25 metrów od bramki
  • 41' rzut wolny dla KSZO około 30 metrów od bramki, dośrodkowanie i znowu Bledzewski odważnie łapie piłkę
  • 40' podanie gości w pole karne Warty na szczęście Bledzewski bardzo odważnie wyłapał piłkę i zakończył akcję gości
  • 39' doskonały strzał Piotra Reissa i mamy 1:1
  • 38' rzut wolny dla Warty przy lewym rogu pola karnego wykonywał będzie Reiss
  • 37' piłka podana do Reissa ten bardzo ładnie wymijał kolejnych zawodników! niestety zabawa trwała za długo i strzał został wybity z pola karnego
  • 34' po aucie goście wykorzystują moment i strzałem Wolańskiego KSZO obejmuje prowadzenie
  • 33' aut dla KSZO na wysokości pola karnego Zielonych
  • 32' kolejna sytuacja dla Warty niestety zmarnowana... Gajtkowski zbyt długo zastanawiał się co zrobić z piłką po czym było już za późno i strzał zatrzymał stoper gości
  • 30' i znowu Zieloni w natarciu! tym razem z prawego rogu pola karnego podanie do ustawionego po przeciwległej stronie Reissa, ten strzela z woleja...niestety prosto w Dymanowskiego
  • 29' goście próbują strzałów z dystansu ale póki co nie są one groźne dla bramki Warty
  • 27' rzut wolny dla gości około 30 metrów od bramki, strzał prosto na bramkę! Bledzewski nie bez problemu podbija piłkę, która przelatuje nad poprzeczką
  • 26' kolejna bardzo składna akcja Warty rozpoczęta w środku pola tym razem poprowadzona prawą stroną boiska... dośrodkowanie niestety prosto w ręce Dymowskiego
  • 22' stały fragment gry.. piękne czyste dośrodkowanie niestety obrona KSZO wybija piłkę z pola karnego na szczęście nasi środkowi szybko opanowują sytuację i akcja wraca na pole karne gości... niestety strzał z prawego rogu pola karnego bardzo nieczysty i niecelny
  • 21' rożny dla Warty wykonuje znowu Reiss
  • 20/ goście coraz częściej przy piłce, wykorzystują błędy podczas obrony Zielonych
  • 18' Bledzewski bardzo ładnie i pewnie chwyta piłkę która mogła stanowić zagrożenie dla jego bramki
  • 15' pierwszy rożny dla Warty wykonuje go Reiss ale podanie zbyt płaskie żeby dosło do ustawionych napastników i piłkę wybija stoper KSZO ale ta znowu wraca do Reissa
  • 15' wymiana uprzejmości ;)w środku pola
  • 14' kolejny rożny dla dużyny KSZO na szczęście nie dali rady go wykorzystać
  • 13' znowu całkiem ładna akcja lewą stroną pola rozpoczęta przez Reissa ale niestety jego kompan zbyt mocno dośrodkował w pole karne i piłkę przejęli goście
  • 12' kibole Lecha są bardzo aktywni nawet przynieśli ze sobą bębny by być głośniejszyi d kibiców Warty... ale zachowanie kibiców Warty jest jak najardziej odpowiednie! nie odpowiadają na zaczepiki kibiców Lecha
  • 10' atak gości na szczęście bardzo nieczysta główka i piłka po za polem gry
  • 8' piekna ripostra Warty atak trójkowy na bramkę KSZO... podanie z leweogo rogu boiska bo dobrze pilnowanego w pod bramką napastnika Warty i
  • 7' rożny dla gości z prawego rogu... piłka poszybowała bardzo wysoko ale nie po tej stronie linii
  • 4' i bardzo ładna dwójkowa akcja Zakrzewskiego i Reissa ale niestety Reiss bardzo nieczysto iderzył w piłkę i dało sie tylko słyszeć jęk zawodu na trybunach
  • 3' co ciekawe kibice w tak zwanym kociołku zawiesili transparenty z napisami 'Zieliński - kończ waść wstydu oszczędź" czy 'www.bojkotKSZO.pl'... innym napisem jest 'choć agonie w klubie mamy to się nigdy ne poddamy'
  • 3' kibice Lecha jak i Warty póki co całkiem spokojnie siewają i zagrzewają oba zespoły do walki
  • 0' i mecz rozpoczęty, Warta w biało zielonych strojach a goście w pomaranczowych.
  • 16:00 drużyny juz po rozgrzewce... przy wtórach hymnu Warty wchodzą na murawę wyjściowe jedenaski...niestety kibice Lecha jak zapowiadali już pokazuja komu będą kibicowali..