Aglomeracja

Wielka Orkiestra gra w całej Aglomeracji

logo wosp  Foto: logo wosp

logo wosp Foto: logo wospWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 19. W tym roku będzie grać, by zebrać pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. W Poznaniu najwięcej dziać się będzie oczywiście wokół Zamku. Pierwsze pokazy rozpoczną się o godzinie 10:00. Przez cały dzień trwać będą koncerty, licytacje i zbiórka pieniędzy do puszek.

Program poznańskiego finału znajdziesz klikając tutaj.

Przypominamy również, że tego dnia będą wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej – szczegóły tutaj.

Bardzo dużo dziać się będzie w ramach XIX Finału również wokół Poznania.

BUK

Od godziny 14:00 zapraszamy do Hali Sportowej. Tutaj będzie się działo! Będą pokazy policyjne, pokazy pierwszej pomocy, koncerty i pokazy tańca. Będzie także można wylicytować wycofany z eksploatacji samochód pożarniczy marki “Żuk” rocznik 1989, sprawny technicznie, UWAGA! rewelacyjnie niski przebieg: 37550km

CZERWONAK

O tym co dziać się będzie w Czerwonaku przeczytaj tutaj.

KOMORNIKI

Od godziny 11:00 do 15:30 zapraszamy do Koźlaka w Chomęcicach, gdzie odbywać się będzie VI Gminny Przegląd Osób i Zespołów śpiewających kolędy. Natomiast od 14:00 do 17:00 warto pojawić się w Remizie w Plewiskach. Będą tutaj występować artyści mali i duzi.

KOSTRZYN WIELKOPOLSKI

Osoby, które chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zapraszamy do Kostrzynianki. Oprócz licznych występów muzycznych będzie można podziwiać między innymi pokaz mody. Swoje umiejętności prezentować będą także karatecy. Wszystko rozpocznie się o godzinie 14:30.

KÓRNIK

Wybierając się do Oazy na XIX Finał WOŚP warto zabrać ze sobą strój kąpielowy! Dlaczego? Przekonać się będzie można już od 15:00. Oprócz licznych atrakcji sportowych będą także występy artystyczne.

LUBOŃ

Wielkie granie rozpocznie się o godzinie 15:00 w Factory Outlet. Będzie można podziwiać występy młodych wokalistów, tancerzy, oraz sportowców. Odbędą się również min. warsztaty florystyczne. Gościem specjalnym będzie Natalia Tomczyk – II Wicemiss Polonia.

MOSINA

Tutaj wszystko rozpocznie się od VI Mosińskiego Rajdu Orkiestrowego. Samochody wystartują z Placu 20 Października o godzinie 11:00. Natomiast licytacje, koncerty i występy odbywać się będą w Mosińskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy do niego od godziny 15:00.

MUROWANA GOŚLINA

Warto odwiedzić wszystkie miejsca… tylko czy wystarczy sił? Od godziny 8:30 będzie można oddać krew w szkole podstawowej przy ulicy Kutrzeby. Ale będzie tam również posłuchać muzyki, czy pojeździć quadami. O godzinie 14:00 rozpocznie się turniej strzelecki w Strzelnicy pod Ratuszem. Od godziny 15:00 warto będzie zajrzeć do sali OSP, a od godziny 16:30 zapraszamy do Pubu Piwnica.

POBIEDZISKA

Z puszkami wyruszy 80 wolontariuszy, ale WOŚP można wspierać również licytując różne zgromadzone przez sztab przedmioty. Licytować można do 25 stycznia telefonicznie 61 815 34 45 lub osobiście w sekretariacie szkoły przy ul.Gajowej 22.

PUSZCZYKOWO

Tutaj Orkiestra zacznie zupełnie jak mistrz Hitchcocka od mocnego akcentu. Wszystko rozpocznie się bowiem od koncertu zespołu Mister z U.B. w Centrum Animacji Kultury o godzinie 13:00. Potem prezentować się będą artyści z Puszczykowa. Będą także oczywiście licytacje.

SWARZĘDZ

Orkiestra zacznie grać w Hali Sportowej o godzinie 11:00. Grać będzie oczywiście Orkiestra Flażoletowa, ale będą także pokazy sportowe, będzie kabaret i pokaz magika. Atrakcji będzie naprawdę dużo. O godzinie 18:00 rozpocznie się koncert zespołu Audioholics.

TARNOWO PODGÓRNE

Najwięcej będzie się działo w Parku 700-lecia. Tutaj Jacek Hałasik, miłośnik gwary poznańskiej, prowadzić będzie licytacje. Zaprezentują się strażacy, odbędzie się pokaz mody, a gwiazdą wieczoru będzie zespół AUDIOFEELS, który wystąpi o godzinie 19:00.

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz