WPŁYNĘŁY NA PODIUM W HISZPANII!

Marta Walczykiewicz  Foto: UMP

Marta Walczykiewicz Foto: UMPZawodniczki z Poznania zdobyły w weekend medale podczas Mistrzostw Europy w Kajakarstwie rozgrywanych na hiszpańskim torze regatowym w Trasonie. Na podium w konkurencji olimpijskiej K-1 kobiet stanęła Marta Walczykiewicz (Posnania), która dzień  wcześniej wraz z Eweliną Wojnarowską (Warta) zdobyła w dwójce na dystansie 500 m brązowy medal. Gratulujemy!

Takie wyniki dają nadzieje na dobre występy przed własną publicznością już wkrótce podczas Mistrzostw Świata w Kajakarstwie, które odbędą się na torze poznańskiej Malcie od 19 do 22 VIII .