autobus 14 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 201, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Rynek Łazarski n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 14 24 29 44 59 14 29 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10G 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 07G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 38 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 33 38 58 18 38 58 07G | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 36 06 36 06 36 48 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 40G 50G | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Dworzec Zachodni Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny Dworzec Zachodni n/ż Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż 2 - Głogowska/Hetmańska n/ż 4 - Rondo Starołęka 6 - Hetmańska Wiadukt 8 - Rolna 10 - Traugutta 12 - Kolejowa 14 - Głogowska/Hetmańska 16 - Krauthofera n/ż 18 - Sielska n/ż 19 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy