autobus 886 | inne linie z przystanku: 886, | |||||||
przystanek Bytyń/Żeglarska n/ż | Kierunek: Tarnowo Pdg/Centrum | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
7 12 14 16 | 32B S 48S 47S 28S | Piersko/Rolna Bytyń/Żeglarska n/ż 1 - Bytyń/Szkolna 2 - Bytyń/ 7 - Witkowice/ 10 - Witkowice/Gorgoszewo Skrzyżowanie n/ż 12 - Młodasko/ 16 - Gaj Wielki/ n/ż 20 - Rumianek/Świetlica n/ż 21 - Rumianek/Szkolna n/ż 22 - Rumianek/Nowa I n/ż 25 - Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż 26 - Tarnowo Pdg/Nowa 28 - Tarnowo Pdg/Centrum | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy