autobus 833 | inne linie z przystanku: 219, 833, | |||||||
przystanek Kiekrz/Czereśniowa n/ż | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 19 22 | 15 14 54 24 29 04 44 24 04 44 44 59 54 29 04 39 24 44 04 | 8 10 12 14 17 19 22 | 29 29 29 29 29 29 29 | 8 10 12 14 17 19 22 | 29 29 29 29 29 29 29 | Starzyny/Rynkowa Kiekrz/Czereśniowa n/ż 1 - Rokietnica/Os. Kalinowe 3 - Rokietnica/Szkoła 4 - Rokietnica/ROS 5 - Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy 6 - Rokietnica/Rolna n/ż 8 - Rokietnica/Golęcińska n/ż 10 - Kiekrz/Starzyńska n/ż 11 - Kiekrz/Zielona n/ż 13 - Kiekrz/Sanktuarium n/ż 15 - Turystyczna n/ż 16 - Podjazdowa n/ż 17 - Wilków Morskich n/ż 17 - Kiekrz Kościół n/ż 18 - Kiekrz PKM n/ż 19 - Nad Jeziorem n/ż 20 - Chojnicka n/ż 20 - Rekreacyjna n/ż 22 - Stobnicka n/ż 23 - Słupska n/ż 24 - Krzyżowniki n/ż 25 - Międzyzdrojska n/ż 27 - Wichrowa n/ż 28 - Leśnowolska n/ż 30 - Smochowice n/ż 31 - Kołobrzeska n/ż 32 - Tatrzańska n/ż 33 - Pilotów n/ż 34 - Przelot n/ż 35 - Bużańska n/ż 37 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy