Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
811
inne linie z przystanku:
811
,
812
,
813
,
przystanek Swadzim/Kładka n/ż
Kierunek: Lusówko/Kościół
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
49A D
19A
30A
04T 40A W
13# 43T
23W
29
45A E
06W 51W
51
41T
01 19A T 48C
08T 53C
53C
19A
34A 48T
6
7
9
10
11
13
14
16
18
20
21
23
01A
53A
48A
29A T
10
15
28A
26A
33A
28A
48A C
36C
6
7
9
10
11
13
14
16
18
20
21
23
00
52
47
28T
10
15T
27
25
32
27
47C
36C
Ogrody n/ż
Bużańska n/ż
Przelot n/ż
Pilotów n/ż
Tatrzańska n/ż
Kołobrzeska n/ż
Smochowice n/ż
Leśnowolska n/ż
Wichrowa
Baranowo/Przemysława n/ż
Przeźmierowo/Wiadukt n/ż
Przeźmierowo/Wysogotowska n/ż
Swadzim/Auchan
Swadzim/Wiadukt n/ż
Swadzim/Kładka n/ż
2 - Sady/Wiadukt n/ż
4 - Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż
5 - Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż
6 - Tarnowo Pdg/Krótka n/ż
8 - Tarnowo Pdg/Rolna n/ż
10 - Tarnowo Pdg/Centrum
11 - Tarnowo Pdg/Nowa
12 - Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
13 - Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż
16 - Rumianek/Nowa I n/ż
17 - Rumianek/Nowa II n/ż
18 - Rumianek/Szkolna n/ż
19 - Rumianek/Świetlica n/ż
22 - Jankowice/Pętla
24 - Jankowice/Pałac n/ż
26 - Ceradz Kościelny/Jankowicka n/ż
28 - Ceradz Kościelny/Kościół
30 - Ceradz Kościelny/Jankowicka n/ż
32 - Jankowice/Pałac n/ż
34 - Jankowice/Pętla
36 - Lusówko/Grabowa n/ż
37 - Lusówko/Dopiewska
38 - Lusówko/Kościół n/ż
39 - Sierosław/Działki
40 - Sierosław/Prosta n/ż
41 - Sierosław/Kasztanowa n/ż
42 - Sierosław/Dworska n/ż
43 - Lusówko/Kościół
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911