Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
811
inne linie z przystanku:
801
,
802
,
803
,
804
,
811
,
812
,
813
,
821
,
835
,
836
,
837
,
przystanek Ogrody
Kierunek: Lusówko/Kościół
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
30A D
00A
10A 45T
20A W
55#
25T
05W
10
25A E
45W
30W
30
20T 40
00A T 30C 50T
35C
35C
00A
15A 30T
5
7
9
10
12
14
16
18
20
21
23
42A
34A
29A
10A T 52
57
09A
07A
14A
09A
29A C
18C
5
7
9
10
12
14
16
18
20
21
23
42
34
29
10T 52
57T
09
07
14
09
29C
18C
Ogrody
3 - Bużańska
4 - Przelot n/ż
5 - Pilotów
6 - Tatrzańska n/ż
7 - Kołobrzeska n/ż
8 - Smochowice
9 - Leśnowolska n/ż
11 - Wichrowa
13 - Baranowo/Przemysława n/ż
14 - Przeźmierowo/Wiadukt
15 - Przeźmierowo/Wysogotowska n/ż
17 - Swadzim/Auchan
19 - Swadzim/Wiadukt n/ż
20 - Swadzim/Kładka n/ż
22 - Sady/Wiadukt
24 - Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż
25 - Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż
26 - Tarnowo Pdg/Krótka n/ż
28 - Tarnowo Pdg/Rolna n/ż
30 - Tarnowo Pdg/Centrum
31 - Tarnowo Pdg/Nowa
32 - Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
33 - Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż
36 - Rumianek/Nowa I n/ż
37 - Rumianek/Nowa II n/ż
38 - Rumianek/Szkolna n/ż
39 - Rumianek/Świetlica n/ż
42 - Jankowice/Pętla
44 - Jankowice/Pałac n/ż
46 - Ceradz Kościelny/Jankowicka n/ż
48 - Ceradz Kościelny/Kościół
50 - Ceradz Kościelny/Jankowicka n/ż
52 - Jankowice/Pałac n/ż
54 - Jankowice/Pętla
56 - Lusówko/Grabowa n/ż
57 - Lusówko/Dopiewska
58 - Lusówko/Kościół n/ż
59 - Sierosław/Działki
60 - Sierosław/Prosta n/ż
61 - Sierosław/Kasztanowa n/ż
62 - Sierosław/Dworska n/ż
63 - Lusówko/Kościół
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
Komunikacja nocna
201
202
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833