autobus 603 | inne linie z przystanku: 171, 176, 215, 603, 610, 651, | |||||||
przystanek Os. Dębina | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż Luboń/Rutkiewicz Luboń/Park Siewcy Luboń/Ratajskiego Luboń/Zespół Szkół Luboń/Dębiecka n/ż Os. Dębina 2 - Azaliowa n/ż 3 - Łozowa n/ż 4 - Malinowa n/ż 5 - Dolna Wilda n/ż 6 - Piastowska n/ż 7 - Dębina n/ż 8 - Hetmańska Wiadukt 9 - Droga Dębińska n/ż 11 - Bielniki n/ż 13 - AWF 14 - Most Św. Rocha 16 - Mostowa n/ż 18 - Wielka n/ż 20 - Małe Garbary 22 - Garbary PKM | ||||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy