Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
312
,
341
,
342
,
394
,
396
,
przystanek Czerwonak/Elewator
Kierunek: Rondo Śródka
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
45Z
45Z
05Z 44Z
37M
16D
10 39
47
59
20
15
07S 42S 57
23
00
00
34
09
44
09S
Promnice/Północna
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Zespół Szkół
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
Bolechowo-Os./Szkoła
Bolechowo/Poligonowa n/ż
Bolechowo/Przejazd n/ż
Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
Owińska/Lipowa
Owińska/PKM
Owińska/Parkowa
Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
Miękowo/Kolejowa n/ż
Miękowo/Ogrodowa n/ż
Miękowo/Słowackiego n/ż
Czerwonak/Elewator
1 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM
2 - Czerwonak/Kręta
3 - Czerwonak/PKM
3 - Czerwonak/Szkolna
5 - Czerwonak/Szkolna n/ż
7 - Czerwonak/Żurawia n/ż
9 - Czerwonak/Gajowa n/ż
11 - Czerwonak/Zdroje
13 - Czerwonak/Gajowa n/ż
15 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
17 - Czerwonak/Szkolna n/ż
19 - Czerwonak/Zalesie n/ż
20 - Czerwonak/Błękitna
21 - Czerwonak/Cmentarz
22 - Czerwonak/Św. Wojciecha n/ż
23 - Koziegłowy/Os. Leśne
24 - Koziegłowy/Pływalnia n/ż
25 - Koziegłowy/Szkoła
26 - Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
28 - Karolin PKM n/ż
28 - Czerwonacka n/ż
29 - Gdyńska n/ż
31 - Bałtycka n/ż
32 - Główna
33 - Rynek Wschodni n/ż
34 - Studzienna n/ż
35 - Koronkarska n/ż
36 - Zawady n/ż
38 - Rondo Śródka
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911