autobus 193 | inne linie z przystanku: 190, 193, 215, | |||||||
przystanek Włościańska n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 48 14 29 45 04 19 34 49 04 20 37 52 07 22 37 52 06 21 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 20 37 52 07 22 37 53 08 23 39 56 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 10 23 35 50 05 20 35 50 05 20 35 47 00 19 39 59 19 39 59 18 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 17S 38 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 22 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 22 40 00 20 40 00 20 40 59 19 39 59 19 39 59 18 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 38# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 00# 22# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 22# 40# 00# 20# 40# 00# 20# 40# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 18# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Kolorowa n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż Żeromskiego Niestachowska n/ż Wojska Polskiego n/ż Os. Winiary n/ż Trójpole n/ż Piątkowska Włościańska n/ż 1 - Suszki n/ż 3 - Os. Chrobrego n/ż 4 - Os. Jagiełły n/ż 5 - Wieża RTV n/ż 6 - Os. Marysieńki n/ż 7 - Wiedeńska n/ż 8 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 9 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 10 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy