autobus 193 | inne linie z przystanku: 193, | |||||||
przystanek Węgorka n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 23 49 04 19 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 18 33 52 12 32 52 12 32 52 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 30 52S 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 33 53 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 36# 56# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego Ściegiennego Trębacka Os. Kopernika Jawornicka Rondo Skubiszewskiego Węgorka n/ż 2 - Stadion Miejski 3 - Marszałkowska 4 - Rycerska 5 - Ognik 8 - Kolorowa 9 - Swoboda 11 - Szpitalna 14 - Ogrody 15 - Żeromskiego 16 - Żeromskiego 17 - Niestachowska n/ż 19 - Wojska Polskiego 21 - Os. Winiary 24 - Trójpole 25 - Piątkowska 26 - Włościańska 27 - Suszki 29 - Os. Chrobrego 30 - Os. Jagiełły 31 - Wieża RTV 32 - Os. Marysieńki 33 - Wiedeńska 34 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 35 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 36 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy