autobus 193 | inne linie z przystanku: 174, 190, 191, 193, 198, 215, 218, 348, 832, 907, | |||||||
przystanek Os. Sobieskiego | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 58 24 39 55 14 29 44 59 14 30 47 02 17 32 47 02 16 31 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 30 47 02 17 32 47 03 18 33 49 06 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 20 33 45 00 15 30 45 00 15 30 45 57 10 29 49 09 29 49 09 28 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 27S 48 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 32 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 32 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 09 28 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 48# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 10# 32# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 32# 50# 10# 30# 50# 10# 30# 50# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 09# 28# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Kolorowa n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż Żeromskiego Niestachowska n/ż Wojska Polskiego n/ż Os. Winiary n/ż Trójpole n/ż Piątkowska Włościańska n/ż Suszki n/ż Os. Chrobrego n/ż Os. Jagiełły n/ż Wieża RTV n/ż Os. Marysieńki n/ż Wiedeńska n/ż Os. Sobieskiego Szkoła n/ż Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy