autobus 193 | inne linie z przystanku: 149, 163, 175, 180, 182, 193, 610, 614, 616, 701, 702, 703, 704, 705, 707, 710, | |||||||
przystanek Górczyn PKM | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 06 21 41 01 21 41 01 21 41 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41S 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 23# 43# 03# 23# 43# 03# 23# 43# | Górczyn PKM 1 - Częstochowska n/ż 3 - Kordeckiego 5 - Ściegiennego 6 - Trębacka 7 - Os. Kopernika 8 - Jawornicka 10 - Rondo Skubiszewskiego 11 - Węgorka n/ż 13 - Stadion Miejski 14 - Marszałkowska 15 - Rycerska 16 - Ognik 19 - Kolorowa 20 - Swoboda 22 - Szpitalna 25 - Ogrody 26 - Żeromskiego 27 - Żeromskiego 28 - Niestachowska n/ż 30 - Wojska Polskiego 32 - Os. Winiary 35 - Trójpole 36 - Piątkowska 37 - Włościańska 38 - Suszki 40 - Os. Chrobrego 41 - Os. Jagiełły 42 - Wieża RTV 43 - Os. Marysieńki 44 - Wiedeńska 45 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 46 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 47 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy