tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 2, 8, 18, 219, 258, | |||||||
przystanek Polna n/ż | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 54 05 16 25 40 55 04 10 25 40 49 55 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 19 25 40 50 55 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 06 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 55 07 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 50 10 40 10 40 10 40 10 40 10 26 37 57 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Wioślarska n/ż Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Półwiejska Wierzbięcice Poznań Główny Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Rynek Jeżycki n/ż Polna n/ż 2 - Żeromskiego n/ż 4 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy