autobus 182 | inne linie z przystanku: 182, 191, 193, 729, | |||||||
przystanek Szpitalna | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 14 34 51 06 21 36 51 06 22 37 52 07 22 37 52 07 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 07 21 36 51 11 31 51 11 31 50 10 30 50 10 30 50 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 08 28 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 10 30 50 10 30 50 10 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 31 51 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 56 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 09 29 49 09 29 49 10 30 50 10 30 50 10 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 31 51 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 56 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego Palacza Arciszewskiego Promienista Grochowska Marcelińska n/ż Brzask n/ż Szpitalna 3 - Ogrody 4 - Żeromskiego n/ż 5 - Żeromskiego 6 - Niestachowska n/ż 8 - Wojska Polskiego n/ż 9 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 10 - Śląska n/ż 12 - Maczka 13 - Os. Słowiańskie 14 - Słowiańska 15 - Słowiańska n/ż 16 - Ozimina n/ż 17 - Os. Przyjaźni n/ż 19 - Os. Pod Lipami n/ż 20 - Rondo Solidarności n/ż 21 - Os. Kosmonautów n/ż 22 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy