autobus 174 | inne linie z przystanku: 174, 184, | |||||||
przystanek Os. Stare Żegrze | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 07 22 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 54R | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 59 19 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 54R | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 54R | Unii Lubelskiej Falista Obodrzycka n/ż Sarbinowska n/ż Os. Orła Białego II Os. Stare Żegrze 1 - Os. Armii Krajowej 2 - Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż 4 - Os. Rzeczypospolitej 5 - Os. Piastowskie 6 - Wioślarska 7 - Rondo Rataje 8 - Rondo Rataje 9 - Rondo Rataje 10 - Rondo Rataje 11 - Serafitek 13 - AWF 14 - Most Św. Rocha 16 - Mostowa 17 - Wielka 19 - Małe Garbary 21 - Garbary PKM 23 - Winogrady n/ż 24 - Wilczak 25 - Wilczak 26 - Wójtowska 27 - Os. Pod Lipami 29 - Rondo Solidarności 30 - Połabska 31 - Wiktoria 32 - Umultowska 33 - Umultowska n/ż 34 - Sarmacka n/ż 35 - Stoińskiego 36 - Strugarka 37 - Os. Batorego Pływalnia 38 - Os. Batorego 39 - Opieńskiego 40 - Szymanowskiego 41 - Os. Sobieskiego 42 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji