autobus 171 | inne linie z przystanku: 171, 176, 215, 602, 603, 610, 651, | |||||||
przystanek Os. Dębina | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 03 21 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 12 32 52 10 30 50 10 30 50 10 19U 30 50 10 23U 43U | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 51 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 23 43U | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 51 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 27 48 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 23U 43U | Os. Dębina 2 - Azaliowa n/ż 3 - Łozowa n/ż 4 - Malinowa n/ż 5 - Dolna Wilda n/ż 6 - Piastowska n/ż 8 - Tokarska n/ż 9 - IPN n/ż 10 - Rolna n/ż 12 - Pamiątkowa n/ż 15 - Robocza 16 - ZNTK 17 - Bergera 19 - Niedziałkowskiego 20 - Poznań Główny n/ż 21 - Poznań Główny n/ż 22 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 24 - Zamek n/ż 25 - Urząd Wojewódzki n/ż 27 - Urząd Marszałkowski n/ż 30 - Armii Poznań n/ż 32 - Słowiańska n/ż 33 - Księcia Mieszka I n/ż 34 - Wyłom n/ż 36 - Os. Zwycięstwa n/ż 37 - Połabska 39 - Rondo Solidarności n/ż 40 - Os. Kosmonautów n/ż 41 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy