autobus 169 | inne linie z przystanku: 163, 168, 169, 171, 212, 222, | |||||||
przystanek Zamek n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 09 29 47 04 19 34 49 04 21 36 51 06 21 36 51 06 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 06 19 34 49 04 19 34 49 04 12W 27 45 04 12W 24 44 04 24 44 12W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 43 03 23 43 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 12W | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 43 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 12W | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż 1 - Urząd Wojewódzki n/ż 3 - Urząd Marszałkowski n/ż 6 - Armii Poznań n/ż 8 - Słowiańska n/ż 9 - Ozimina n/ż 10 - Os. Przyjaźni n/ż 12 - Os. Pod Lipami n/ż 13 - Rondo Solidarności n/ż 14 - Os. Kosmonautów n/ż 15 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 18 - Naramowice n/ż 19 - Os. Łokietka n/ż 20 - Kupały n/ż 21 - Łużycka n/ż 22 - Stoińskiego 23 - Kurpińskiego 24 - Wojciechowskiego 25 - Os. Chrobrego n/ż 26 - Os. Jagiełły n/ż 27 - Wieża RTV n/ż 28 - Os. Zygmunta Starego n/ż 29 - Szymanowskiego n/ż 30 - Szeligowskiego n/ż 31 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy