autobus 169 | inne linie z przystanku: 168, 169, 171, 215, | |||||||
przystanek Urząd Marszałkowski n/ż | Kierunek: Os. Kopernika n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15 28 48 05 20 35 50 06 21 37 52 07 22 37 52 06 21 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 06 21 37 52 07 22 37 52 07 22 37 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 07 21 35 50 05 20 35 50 05 20 43 01 21 28R 41 01 21 41 01 19 39R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 23 39 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 03 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 42 02 22 42 02 22 42 01 08R 21 41 01 21 41 01 19 39R | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 03 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 42 02 22 42 02 22 42 01 08R 21 41 01 21 41 01 08R 19 39R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego n/ż Os. Zygmunta Starego n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego Stoińskiego n/ż Kupały n/ż Os. Łokietka n/ż Naramowice n/ż Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Os. Kosmonautów n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Pod Lipami n/ż Os. Przyjaźni n/ż Ozimina n/ż Słowiańska n/ż Urbanowska n/ż Przepadek n/ż Urząd Marszałkowski n/ż 2 - Libelta n/ż 4 - Zamek n/ż 5 - Rondo Kaponiera 7 - Bałtyk n/ż 9 - Szylinga n/ż 10 - Polna Szpital n/ż 12 - Bukowska 14 - Opalenicka 15 - Szamotulska 17 - Marcelińska 18 - Grochowska 20 - Promienista 21 - Tęczowa 23 - Ściegiennego n/ż 24 - Trębacka n/ż 25 - Os. Kopernika n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy