autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 182, 190, 218, | |||||||
przystanek Os. Przyjaźni n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 28 42 59 19 41 00 17 32 47 02 17 34 49 04 19 34 49 04 19 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 34 49 04 19 34 49 04 19 34 50 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 19 32 47 02 17 32 47 02 17 39 56 15 35 55 15 35 55 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 53 13 33 54 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 18 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 17 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 16 36 56 16 36 56 18 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 17 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek n/ż Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż 2 - Os. Pod Lipami n/ż 3 - Rondo Solidarności n/ż 4 - Os. Kosmonautów n/ż 5 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 8 - Naramowice n/ż 9 - Os. Łokietka n/ż 10 - Kupały n/ż 11 - Łużycka n/ż 12 - Stoińskiego 13 - Kurpińskiego 14 - Wojciechowskiego 15 - Os. Chrobrego n/ż 16 - Os. Jagiełły n/ż 17 - Wieża RTV n/ż 18 - Os. Zygmunta Starego n/ż 19 - Szymanowskiego n/ż 20 - Szeligowskiego n/ż 21 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy