autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 182, 190, | |||||||
przystanek Os. Pod Lipami | Kierunek: Os. Kopernika | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08A 21A 40A 57A 12A 27 42A 57A 12A 28A 43A 58A 13A 28A 43A 58A 13A 27A 42A 57A 12A 27A 42A 57A 12A 27A 42 57A 12A 28A 43A 58A 13A 28A 43A 58A 13A 28A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 14A 29A 44A 59A 13A 27A 42A 57A 12A 27A 42A 57 12A 36A 54 14A 21R 34A 54A 14A 34 54 12 32R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 16 32 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 57 17 35 55 15 35 55 15 35 54 01R 14 34 54 14 34 54 12 32R | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15 35 55 15 35 55 15 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 57 17 35 55 15 35 55 15 35 54 01R 14 34 54 14 34 54 01R 12 32R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego Os. Zygmunta Starego Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego Stoińskiego Kupały Os. Łokietka Naramowice Os. Wichrowe Wzgórze Os. Kosmonautów Rondo Solidarności Os. Pod Lipami 1 - Os. Przyjaźni 2 - Ozimina 4 - Słowiańska 5 - Urbanowska n/ż 6 - Przepadek n/ż 7 - Urząd Marszałkowski 9 - Libelta 11 - Zamek 12 - Rondo Kaponiera 14 - Bałtyk 16 - Szylinga 17 - Polna Szpital 19 - Bukowska 21 - Opalenicka 22 - Szamotulska 24 - Marcelińska 25 - Grochowska 27 - Promienista 28 - Tęczowa 30 - Ściegiennego 31 - Trębacka 32 - Os. Kopernika | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||