autobus 169 | inne linie z przystanku: 145, 169, | |||||||
przystanek Opalenicka | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40 00 20 36 53 08 23 38 53 09 24 39 54 09 24 39 54 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 08 23 38 53 08 23 38 53 01W 16 36 55 03W 15 35 55 15 35 03W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 34 54 14 34 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 03W | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 34 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 03W | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka 2 - Polna Szpital n/ż 3 - Szylinga n/ż 5 - Rondo Kaponiera 7 - Rondo Kaponiera 9 - Zamek n/ż 10 - Urząd Wojewódzki n/ż 12 - Urząd Marszałkowski n/ż 15 - Armii Poznań n/ż 17 - Słowiańska n/ż 18 - Ozimina n/ż 19 - Os. Przyjaźni n/ż 21 - Os. Pod Lipami n/ż 22 - Rondo Solidarności n/ż 23 - Os. Kosmonautów n/ż 24 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 27 - Naramowice n/ż 28 - Os. Łokietka n/ż 29 - Kupały n/ż 30 - Łużycka n/ż 31 - Stoińskiego 32 - Kurpińskiego 33 - Wojciechowskiego 34 - Os. Chrobrego n/ż 35 - Os. Jagiełły n/ż 36 - Wieża RTV n/ż 37 - Os. Zygmunta Starego n/ż 38 - Szymanowskiego n/ż 39 - Szeligowskiego n/ż 40 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy