autobus 169 | inne linie z przystanku: 146, 169, | |||||||
przystanek Kupały | Kierunek: Os. Kopernika | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59A 12A 29A 46A 01A 16 31A 46A 01A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 16A 31A 46A 01A 16A 31A 46A 01A 16A 31 46A 01A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 16A 31A 46A 01A 16A 31A 46 01A 25A 43 03A 10R 23A 43A 03A 23 43 03 23R | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 46 06 24 44 04 24 44 04 24 43 50R 03 23 43 03 23 43 03 23R | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 24 44 04 24 44 04 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 46 06 24 44 04 24 44 04 24 43 50R 03 23 43 03 23 43 50R 03 23R | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego Os. Zygmunta Starego Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego Stoińskiego Kupały 1 - Os. Łokietka 2 - Naramowice 5 - Os. Wichrowe Wzgórze 6 - Os. Kosmonautów 7 - Rondo Solidarności 9 - Os. Pod Lipami 10 - Os. Przyjaźni 11 - Ozimina 13 - Słowiańska 14 - Urbanowska n/ż 15 - Przepadek n/ż 16 - Urząd Marszałkowski 18 - Libelta 20 - Zamek 21 - Rondo Kaponiera 23 - Bałtyk 25 - Szylinga 26 - Polna Szpital 28 - Bukowska 30 - Opalenicka 31 - Szamotulska 33 - Marcelińska 34 - Grochowska 36 - Promienista 37 - Tęczowa 39 - Ściegiennego 40 - Trębacka 41 - Os. Kopernika | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy