autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 170, 178, 183, 191, 322, | |||||||
przystanek Aleje Solidarności | Kierunek: Strzeszyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 34 49 00 10 20 36 53 07 22 37 52 07 23 38 53 08 23 38 53 08 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 23 38 53 08 23 38 53 08 23 39 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 09 22 41 01 21 41 01 21 39 58 18 38 58 18 51 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 50 17 38 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 19 39 59 19 39 59 19 38 58 18 38 58 18 50 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 19 39 59 19 39 59 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 19 39 59 19 39 59 19 38 58 18 38 58 18 50 | Poznań Główny Rondo Kaponiera Zamek Urząd Wojewódzki Urząd Marszałkowski Armii Poznań n/ż Słowiańska Księcia Mieszka I Wyłom Aleje Solidarności 2 - Trójpole 3 - Lutycka Szpital 4 - Strzeszyńska n/ż 5 - Instytut Genetyki n/ż 6 - Strzeszyńska Lisner 8 - Tułodzieckiej 9 - Rzepeckiej n/ż 10 - Białczańska 11 - Kosowska 12 - Morszyńska n/ż 13 - Strzeszyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy