autobus 164 | inne linie z przystanku: 164, 216, 226, | |||||||
przystanek Jeżycka n/ż | Kierunek: Puszkina n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30 50 05 20 38 59 14 29 44 59 15 30 45 00 15 30 45 00 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 15 30 45 00 15 30 45 00 15 26 41 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 12 25 40 59 19 39 59 19 37 53 13 33 53 18 43 03W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30 52 12 30 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 14 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 18 43 03W | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 14 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 18 43 03W | Kacza Mrągowska n/ż Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego n/ż Kordeckiego Palacza Arciszewskiego Szymborska Chociszewskiego Sczanieckiej Wyspiańskiego Palmiarnia Konopnickiej n/ż Matejki Kraszewskiego Rynek Jeżycki n/ż Kościelna n/ż Jeżycka n/ż 2 - Nad Wierzbakiem n/ż 4 - Śląska n/ż 5 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 6 - Wojska Polskiego 7 - Wojska Polskiego 8 - Golęcin 10 - Golęcińska 12 - Literacka 13 - Hezjoda n/ż 14 - Strzeszyn Grecki n/ż 15 - Tołstoja n/ż 16 - Puszkina n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy