autobus 164 | inne linie z przystanku: 160, 164, 170, 226, 835, 836, 837, | |||||||
przystanek Golęcin n/ż | Kierunek: Puszkina n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 36 56 11 26 46 07 22 37 52 08 24 39 54 09 24 39 54 08 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 08 24 39 54 09 24 39 54 09 24 41 55 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 07 20 33 48 07 27 47 07 27 43 59 19 39 59 24 49 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 36 58 18 37 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 03 21 40 00 20 40 00 20 39 59 19 39 59 24 49 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 01 21 41 01 21 41 01 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 03 21 40 00 20 40 00 20 39 59 19 39 59 24 49 | Kacza Mrągowska n/ż Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego n/ż Kordeckiego Palacza Arciszewskiego Szymborska Chociszewskiego Sczanieckiej Wyspiańskiego Palmiarnia Konopnickiej n/ż Matejki Kraszewskiego Rynek Jeżycki n/ż Kościelna n/ż Jeżycka n/ż Nad Wierzbakiem n/ż Śląska n/ż Uniwersytet Przyrodniczy n/ż Wojska Polskiego Wojska Polskiego n/ż Golęcin n/ż 2 - Golęcińska n/ż 4 - Literacka n/ż 5 - Hezjoda n/ż 6 - Strzeszyn Grecki n/ż 7 - Tołstoja n/ż 8 - Puszkina n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy