Poznań Hussars pokonują Ravens Łódź

Lacrosse: Poznań Hussars - Ravens Łódź  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W ramach Polskiej Ligi Lacrosse w dywizji zachodniej na stadionie AWF przy ulicy Królowej Jadwigi odbyło się spotkanie Poznań Hussars z Ravens Łódź. Poznaniacy wygrali 17:6

Mimo, że poznaniacy mieli przewagę liczebną i częściej mogli rotować składem, to pierwsze bramki zdobyli łodzianie. Na początku pierwszej kwarty było już 0:2. Gospodarze dopiero po drugim time-oucie zebrali się w garść i rozpoczęli zdobywanie bramek. Na koniec pierwszej kwarty udało się wyrównać i na tablicy widniał wynik 2:2.

W kolejnych odsłonach sobotniego spotkania gospodarze nie dali już żadnych szans gościom, i po regulaminowym czasie gry wyświetlono wynik 17:6.

MVP spotkania został wybrany Michał Trzaska. W drużynie Hussars Poznań pięć bramek zapisał na swoje konto MVP, cztery Kacper Jankowski, trzy Jakub Stanek i po dwie Kamil Lamorski oraz Maurycy Mierkiewicz. Dla Ravens natomiast strzelali: Rafał Korczak (2 gole), Igor Pruchniewski (2 gole), Łukasz Sobczak oraz Piotr Granczka .

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter