DSW Waterpolo Poznań – WTS Polonia Bytom – 17:7

DSW Waterpolo Poznań - WTS Bytom  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dziś rozpoczyna się pierwsza kolejka rozgrywek Ekstraklasy w piłce wodnej mężczyzn. Na basenie Term Maltańskich DSW Waterpolo Poznań podejmie WTS Polonię Bytom.

W niedawno zakończonym Pucharze Polski goście zajęli niespodziewanie 3 miejsce. Sobotni mecz w Termach Maltańskich w Poznaniu rozpocznie się o godzinie 18:00, natomiast niedzielny będzie można zobaczyć o godzinie 11:00. Wstęp na trybuny jest bezpłatny.

W trakcie rozgrywek poznaniacy rozegrają łącznie 20 spotkań ligowych, w tym połowę na własnym basenie. Mistrzostwa Polski Seniorów zakończą się oficjalnie 22 maja 2016 r. W ostatniej kolejce Ekstraklasy zawodnicy Waterpolo Poznań zmierzą się na wyjeździe z obecnym mistrzem Polski ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki.

Waterpolo Poznań

17 - 7

WTS Polonia Bytom

• 19:06 Sędziowie kończą spotkanie. MVP spotkania Eryk Dziaduk z Waterpolo Poznan i Robert Andrzejewski z WTS Polonia Bytom. Na kolejny mecz zapraszamy jutro (25.10) o godzinie 11:00. Do zobaczenia na Termach Maltańskich!
  • 19:01 To juz na pewno ostatnia akcja poznaniakow...
  • 19:01 Kończymy pierwsze spotkanie,ale nie odpuszczamy i mamy juz 17:6.
  • 19:00 Bytom przejął pilke. Ostatnia minuta meczu. Krzysztof Paczyna zdobywa kolejny punkt dla gości.
  • 18:59 Dwie minuty do konca spotkania.
  • 18:58 Szósta bramka gosci15:6.
  • 18:57 Radosław Paczyna zdobywa bramkę dla Bytomia. Wynik 15:5.
  • 18:56 Poznaniacy przy pilce- Eryk Dziaduk zrywa piętnasta bramkę, to jego druga seniorska bramka.
  • 18:55 Niecelny strzał Tomasza Rozyckiego.
  • 18:55 Zmiana w bramce Waterpolo Poznan. Miedzy słupkami Paweł Domagała. Trzymamy kciuki!
  • 18:54 Przerwa na prośbę trenera Jacka Maciaga.
  • 18:53 4:42 do konca.
  • 18:52 przy piłce znów Oskar Szymonik. Sędzia uznał rzut za spalony. Tracimy pilke.
  • 18:51 przy piłce Waterpolo Poznan. Świetna akcja Oskara Szymonika. To czternasta bramka!
  • 18:50 Rozpoczynamy kolejna kwartę. Wykluczenie Broncela. Poznaniacy wykorzystują przewagę- strzela kapitan, Tomasz Rozycki.
  • 18:46 Obroniony strzał przez Mishe Yazerskiego. Kończymy kolejna kwartę przewaga 12:4 🙂
  • 18:45 Wykluczenie Marcina Druli. WTS Polonia Bytom w przewadze. Piękne przejęcie Oskara Szymonika. Nieudany strzał poznaniakow. 30sekund do konca.
  • 18:44 Przejęcie piłki przez poznaniakow. Do konca trzeciej kwarty juz tylko 2minuty. 12 bramka-Rafał Bochenski i time out na prośbę Bytomia.
  • 18:42 Nieudany atak na bramkę rywali.
  • 18:41 Rzut rożny dla Poznania.
  • 18:41 Strzał Bartka Kowalewskiego obroniony. Około 3 minuty do konca. Nasi przy piłce.
  • 18:40 Sędziowie rozpoczynają grę.
  • 18:40 Czekamnagollumawsmutku zakończenie kolejnej kwarty-juz tylko 4minuty. Świetna postawa poznańskiego bramkarza. Przerwa dla Waterpolo Poznan. Prowadzimy na Termach Maltańskich 11:4.
  • 18:38 Niesamowita zdobycz- 11 bramkę dla swojej drużyny zdobywa Oskar Szymonik.
  • 18:36 Trwa dobra passa gospodarzy-prowadzimy 10:4. Strzelcem gola Marcin Drula. Do konca kwarty 5 minut.
  • 18:35 Rafał Bochenski z piłka-podanie do Rozyckiego i bramka numer dziewięć dla Poznania!odwet Bytomia. Cały czas trwa walka.
  • 18:34 ósma bramka dla nas, dzieki Jakubowi Goździakowi!
  • 18:33 poznaniacy przejęli pilke,niestety, Bytom stylowo odbiera nam pilke.
  • 18:33 Początek trzeciej kwarty- pierwsza akcja Bytomia.
  • 18:30 Druzyny zmieniają połowy basenu.
  • 18:29 Ostatnia akcja przed zamknięciem drugiej kwarty...Koniec! poznaniacy obejmują przewagę 7:4.
  • 18:28 Ostatnie 10s do konca drugiej kwarty.
  • 18:27 Time out dla Bytomia
  • 18:27 Marek Broncel -czwarta bramka dla gości.
  • 18:26 Poznański bramkarz kolejny raz skutecznie interweniuje. Wykluczenie Jakuba Struzika. Poznań w przewadze. Drula strzela siódma bramkę!
  • 18:25 Poznaniacy przejęli grę.
  • 18:24 Wznowienie gry.
  • 18:24 1:50 do konca
  • 18:24 2 minuty do końca drugiej kwarty. przerwa dla poznaniakow.
  • 18:23 Nieudana akcja bytomian. drużyna z Poznania. tracimy pilke. Bytom naciera na nasze pole. Tomasz Rozycki sam na sam z bramkarzem bytomian i zdobywa kolejna bramkę dla Poznania.
  • 18:21 Pierwsza bramka naszego kapitana w tym spotkaniu. waterpolo Poznan prowadzi 5:3.
  • 18:19 Podopieczni Jacka Maciaga przy piłce. tracą przewagę,by za chwile znów ja odzyskać. Piłka po stronie poznaniakow. bramka nie uznana przez sędziego. Głośno robi sie w badanie. Atak Bytomia broni Misha Yazerski.
  • 18:18 Groźnie pod bramka poznaniakow. Drużyne ratuje z opresji niezawodny Misha Yazerski.
  • 18::17 Kolejny sukces dzieki Rafałowi Bochenskiemu
  • 18:16 Zaczynamy druga kwartę i zdobywamy trzecia bramkę- po strzale Rafała Bocheńskiego.
  • 18:14 Kończymy pierwsza kwartę wynikiem 2:3.
  • 18:13 Misha broni, piłka dla Tomasza Rozyckiego. Pudlo
  • 18:12 Przed zakończeniem pierwszej kwarty bramkę zdobywa Marcin Drula
  • 18:12 Wracamy do gry. Prowadzi WTS Bytom. Minuta do końca pierwszej kwarty. Strzał-piękna obrona Yazerskiego
  • 18:10 Time out na rządzenie trenera drużyny z Bytomia.
  • 18:10 Bardzo ładne przejęcie piłki przez Bartek Kowalewski. kapitan nie wykorzystał okazji. na prowadzeniu znów Bytom. Powoli kończy sie pierwsza kwarta.
  • 18:09 Piłka dla poznaniakow, strzał-niestety znów słupek...
  • 18:08 Bartłomiej Kowalewski strzela pierwsza bramkę dla Poznania!
  • 18:06 Natarcie bytomian. Trzecia bramka dla rywali. strzelcem bramki- Grzegorz Mos.
  • 18:06 Do końca pierwszej kwarty 4 minuty. Z piłka płynie Rafał Bochenski. Strzał, niestety,niecelny. Bytom znów przy piłce. Gol dla Bytomia po strzale Roberta Andrzejewskiego.
  • 18:04 Poznaniacy tracą pilke
  • 18:04 Rzut rożny dlaWaterpolo Poznan czekamy...
  • 18:04 Odebrana piłka. Na prowadzeniu Bytom. Brawo Misha Yazerski!
  • 18:02 słupek- przy piłce Polonia Bytom
  • 18:02 Pierwsza bramka bytomian Adrian Mos 9
  • 18:01 Piłka dla Bytomia- wykluczenie Bartka Kowalewskiego. Bytom w przewadze
  • 18:00 Obie drużyny w wodzie-zaczynamy!
  • 17:54 Witamy serdecznie z Term Maltańskich. Za chwile rozpoczynamy spotkanie. Obie drużyny Waterpolo Poznan i WTS Bytom sa gotowe do pojedynku