Lacross: Tak się wygrywa mecz!

Poznań Hussars -  Korsarze Trójmiasto  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W pierwszym w tym sezonie meczu Poznań Hussars podjęli u siebie Korsarzy Trójmiasto. Poznaniacy nie odpuścili i po czterech kwartach zeszli jako zwycięzcy. Poznań Hussars – Korsarze Trójmiasto 9:8 (3:3, 1:3, 2:2, 3:0)

Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana, mimo że pierwsi bramkę zdobyli Korsarze, to poznaniacy nie odpuszczali i udało im się utrzymać remis. W drugiej kwarcie brak komunikacji u gospodarzy spowodował, że przeciwnicy pierwszą połowę kończyli z wynikiem 4:6. Trzecia kwarta nie przyniosła żadnego rozstrzygnięcia. Na szczęście poznaniacy łatwo się nie poddają, i w czwartej tercji przycisnęli gości, sami zdobywając trzy bramki, nie tracąc żadnej. Zwycięstwo przypieczętował w 76 minucie Marek Słowikowski.