MKS pewnie pokonał Real

MKS Poznań - Kar-Do Spójnia Gdynia 25:20 (13:8) - Poznań 14.02.2015 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

MKS Poznań - Kar-Do Spójnia Gdynia 25:20 (13:8) - Poznań 14.02.2015 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterWażne zwycięstwo odnieśli szczypiorniści MKS-u Poznań. Odprawiona z kwitkiem drużyna Real-u Astromal Leszno przybliża zawodników Domana Leitgebera do utrzymania się w lidze.

Większość spotkania należała zdecydowanie do poznaniaków, którzy grali pewnie i skutecznie. Tylko na początku pierwszej połowy goście nawiązali w miarę równą walkę, jednak ostatecznie przegrali pierwszą połowę 5 punktami.

Wygrana MKS-u powiększa do 21 zdobycz punktową poznaniaków, dzięki czemu znajdują się oni na 9 miejscu w tabeli.

MKS Poznań – Real Astromal Leszno 33:22 (14:9)