DSW Waterpolo Poznań – OCMER UŁ ŁSTW (6:11)

DSW Waterpolo Poznań - OCMER UŁ ŁSTW  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

DSW Waterpolo Poznań - OCMER UŁ ŁSTW Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterWczorajszy mecz był niesamowity. Obie drużyny chciały zwyciężyć, każda z nich pokazała się z najlepszej strony. Oglądaliśmy piłkę wodną na najwyższym poziomie. W pierwszym spotkaniu zwycięstwo odnieśli poznaniacy pokonując po raz pierwszy w tym sezonie OCMER UŁ ŁSTW 8:7.

Dobrze skoncentrowany zespół DSW Waterpolo Poznań realizował założenia i do końca pierwsze kwarty prowadził 3:1. Łodzianie bezskutecznie próbowali pokonać świetnie grającego Miszę Yazerskiego. Trener Edward Kujawa bezradnie rozkładał ręce – rozgrzaliście go, to teraz macie – mówił w trakcie meczu do swoich zawodników wskazując na naszego bramkarza. Zaczęły puszczać nerwy i dwóch zawodników z Łodzi obejrzało czerwony kartonik.

Jeśli dzisiejsze spotkanie również wygra DSW Waterpolo Poznań, zespołowi z Łodzi ciężko będzie zabrać nam pozycję lidera tabeli. Jeśli przegramy o mistrzostwie może decydować ostatnia runda Mistrzostw Polski, kiedy to na wyjeździe grać będziemy w Łodzi.

Waterpolo Poznań

6 - 11

ŁSTW Uniwersytet Łódzki

• 13:34 Koniec spotkania. Dzisiaj DSW przegrywa 6:11, ale w całym dwumeczu mamy remis!
  • 13:33 Ale paradą Miszy Yazerskiego! Michał Bar nie wykorzystuje stuprocentowej sytuacji!
  • 13:31 Co tu zrobił Piotr Piątek! Machanie, machanie, machanie i... jedenasty gol.
  • 13:30 Przerwa na żądanie łodzian.
  • 13:28 Poprzeczka! DSW nie ma dzisiaj szczęścia.
  • 13:26 Niestety piąty gol Piotr Michalskiego i mamy 10:6 dla ŁSTW.
  • 13:25 Wykluczenie Miszy Yazerskiego, ale DSW bez bramkarza radzi sobie rownież rewelacyjnie! Gdyby tylko poznaniacy grali też tak dzisiaj w ataku...
  • 13:23 Rzut karny dla DSW! Niestety próbę Tomka Różyckiego broni Kavaleuski.
  • 13:23 Niestety dziewiąty gol dla łodzian. Piotr Michalski.
  • 13:22 Marcin Drula i mamy 6:8! Końcówka znowu zapowiada sę emocjonująco!
  • 13:21 Zaczynamy ostatnią cześć spotkania!
  • 13:19 Koniec trzeciej kwarty. Na razie DSW przegrywa 5:8. Przed ostatnią kwartą wciąż są szanse!
  • 13:18 Cóż za szczęście DSW! W ostatniej sekundzie trzeciej kwarcie Rafał Bocheński trafia z połowy boiska!
  • 13:16 Pada gol dla poznaniaków, ale nie może być uznany. Oskar Szymonik przekroczył przy podaniu linię drugiego metra.
  • 13:14 Przerwa na żądanie trenera z Łodzi.
  • 13:12 Dobre ustawienie przy grze w osbłabieniu DSW i szansa na strzelenie piątej bramki.
  • 13:10 Wykorzystana przewaga DSW. Czwarty gol dla poznaniaków, strzelcem Tomasz Różycki! Dalej panowie, to jeszcze da się wygrać!
  • 13:09 Razi dzisiejsza bezradność w ataku DSW. Kolejna nieeykorzystana sytuacja.
  • 13:08 Ciekawa próba Wielogórskiego, niestety dobra interwencja Kavaleuskiego, w efekcie kontra łodzian i gol Michalskiego. Jest już 3:8.
  • 13:07 Dobra interwencja w sytuacji sam na sam Miszy Yazerskiego. Oby to był przełomowy moment tego spotkania!
  • 13:06 Już 3:7. Tym razem trafia Piotr Piątek. Nie jest dobrze.
  • 13:05 Historyczna chwila. Przy rozpoczęciu to DSW wygrało piłkę, a to za sprawą kapitalnego sprintu Oskara Szymonika.
  • 13:01 Druga kwarta już za nami. Póki co goście prowadzą 5:3. W drugiej połowie DSW musi się wziąć ostro do pracy, jeśli nie chce dzisiaj przegrać.
  • 12:59 I kolejny gol dla ŁSTW. Strzelcem Piotr. Piątek.
  • 12:58 Niestety piąty już gol łodzian. Znowu Piotr Michalski, DSW przegrywa juzż 3:5.
  • 12:57 Dobra próba Pawła Wielogórskiego, ale rownież dobra interwencja Kavaleuskiego.
  • 12:55 Kolejna świetna interwencja Miszy Yazerskiego, przerwa ma żądanie trenera Jacka Maciąga.
  • 12:54 Końcami palców interweniuje Misza Yazerski. Świetna obrona!
  • 12:53 Paweł Radziński daje czwartego gola dla mistrzów Polski. Ciekawe, gdzie w tej akcji było krycie...
  • 12:52 Znowu swietnie interweniuje Misza!
  • 12:52 Faul w ataku ŁSTW, gol nie może być zaliczony.
  • 12:50 Toooomasza Różycki! Hat-trick kapitana DSW.
  • 12:49 Piotr Michalski rzuca dla łodzian. Mamy 2:3.
  • 12:48 Oskar Szymonik zarobił wykluczenie.
  • 12:48 I kolejna skuteczna obrona bramkarza DSW!
  • 12:47 Kolejna kapitalna interwencja Miszy Yazerskiego.
  • 12:45 Wracamy do gry.
  • 12:44 Koniec pierwszej części spotkania. Na razie remis 2:2.
  • 12:41 Kolejna świetna interwencja Tomka Różyckiego!
  • 12:40 Rzut karny dla DSW bez problemów egzekwuje Tomek Różycki. Mamy remis!
  • 12:38 Niestety błąd w ataku Kuby Goździaka, piłkę przejmują goście, ale swojej szansy rownież nie wykorzystują.
  • 12:37 Przerwa na żądanie Jacka Maciąga, trenera DSW.
  • 13:36 Swojego szczęścia próbował Bartek Kowalewski, ale jego strzał zablokował obrońca.
  • 13:35 Drugiego wykluczenie Bartka Kowalewskiego. Na szczęście, grając w osłabieniu, kolejną świetną interwencją popisuje się Yazerski.
  • 13:34 Niestety mamy drugiego gola dla gości. Zdobywa go Grzgorz Knap.
  • 12:34 Kolejna świetna interwencja Miszy Yazerskiego!
  • 12:32 Przepiękny gol Tomka Różyckiego! Mamy 1:1!
  • 13:32 Dobra interwencja w obronie Tomasza Różyckiego.
  • 12:30 Wykluczenie Bartka Kowalewskiego. DSW gra w osłabieniu, ale swietnie w bramce broni Misza Yazerski!
  • 12:30 Przy piłce mistrz Polski i pierwsze wykluczenie Dawida Łuca z DSW. W przewadze 1 gola zdobywa Piotr Piątek z Łodzi!
  • 12:27 Zawodnicy już w basenie. Rozpoczyna się walka o pierwszą piłkę.
  • 12:22 Dzień dobry! Witamy ponownie z basenu Term Maltańskich! Drużyny mistrza i wicemistrza Polski przygotowują się do prezentacji. Zapraszamy na relację!