Stare Miasto

Warta Poznań – Pogoń Szczecin 1:2 (1:1)

Warta Poznań - Pogoń Szczecin - 17.04.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Warta Poznań - Pogoń Szczecin - 17.04.2011 r. Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter“Nie ma takiego zespołu, którego nie da się pokonać” mówił na konferencji trener Araszkiewicz przed ostatnim w tej rundzie meczem Zielonych z Pogonią Szczecin. Czy aby na pewno “antyki” jak nazywa humorystycznie swoich zawodników trener poznaniaków, są w stanie wygrać z liderem tabeli? Pogoń Szczecin nie przegrała od ośmiu spotkań, co więcej w trzech ostatnich wyjazdowych spotkaniach nie straciła bramki. Goście mają 13 punktów więcej od Warty.

Podczas meczu zabraknie dwóch ofensywnych zawodników. Marcin Klatt zgodnie z umową wypożyczenia do Warty z Pogoni nie może grać przeciwko swojej drużynie, a Bartosz Bereszyński jest kontuzjowany.

KS Warta Poznań

1 - 2

Pogoń Szczecin

• Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do relacji w rundzie jesiennej.
  • 90'+1 Koniec spotkania. Wynik meczu to 1:2 po golach Reissa, Diasa Marcala i Sotorovica.
  • 90' zmiana w drużynie gości, schodzi Kolendowicz a w jego miejsce wszedł Rogalski
  • 89' Jasiński wybija piłkę z pola karnego ale trafił w Akatoshiego ten podał do Sotirovica który wrzucił wręcz piłkę do bramki. I od tej chwili mamy prowadzenie gości
  • 86' Wichtowski leży na murawie...
  • 86' Marciniak powstrzymany przez obrońców przed strzeleniem woleja, po chwili Sasin zatrzymany w podobnej sytuacji i znowu nici z podwyższenia wyniku
  • 84' Sobieraj leży w polu karnym Warty po starciu z Sotirovicem
  • 83' Gajtek zaprezentował nowy rodzaj tańca towarzyskiego "Gajtek dance"... dlaczego będąc sam na sam z bramkarzem czekał z oddaniem strzału, zmarnował kolejna trzecią już setkę w tym meczu
  • 81' zmiana w Warcie, schodzi Reiss a za niego grać będzie Goliński
  • 80' Ława strzałem z dystansu próbował zaskoczyć Szamotulskiego ale chyba zaskoczył sam siebie... piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 76' tym razem Kolendowicz celował w trybuny
  • 75' Kosznik lewą stroną na połowie gości podał do Sasina który podał do znajdującego się przed polem karnym Reissa ten zdecydował się na bardzo niecelny strzał i mamy wznowienie od bramki
  • 75' kontra Zielonych ale Gajtek złapany na spalonym po podaniu Magdziarza
  • 74' Edi wznowił z rzutu wolnego wrzucając na głowę Sotirovica, który minimalnie się pomylił i piłka wylądowała na górnej siatce bramki
  • 74' Sobieraj faulował Diasa Marcala
  • 73' Magdziarz przegrał pojedynek główkowy w polu karnym, piłka potoczyła się w kierunku bramki ale zaskoczony Ngamayama nie pogonił za nią
  • 72' Edi do Serirovica ten płasko do Akahoshi który nie zdążył przed Szamotulskim który złapał piłkę
  • 67' Edi wrzucał piłkę ze środka boiska w pole karne po rzucie wolnym ale nie bardzo wiadomo do kogo i wznawia Szamotulski
  • 65' zmiana w drużynie gości, schodzi Djousse a za niego grać będzie Sotirovic
  • 65' trener gości został wyrzucony z boiska przez sędziego głównego
  • 64' Pietruszka dostał żółtą kartkę
  • 63' zmiana w Warcie schodzi Ujek a za niego na boisku gra Gajtkowski
  • 63' niedokładne podanie Reissa do Ujka, kóre zakończyło sie spalonym
  • 62' Reiss z prawej strony pola karnego próbował strzelać na bramkę Janukiewicza, piłka odbiła się o jednego z obrońców kozłując ponad bramkarzem ale jakimś cudem zdołał ją jeszcze koniuszkami palców złapać
  • 60' zmiana w drużynie gości schodzi Frączczak a za niego grać będzie Akahoshi
  • 60' tym razem Djousse leży na murawie i zespół gości w dziesiątkę przez chwilę
  • 59' Edi z 17 metrów próbował strzelać lewą nogą ale niecelnie
  • 58' po rzucie sędziowskim piłka oddana gościom. Pogoń rzuciła się do ataku i Ngamayama próbował ratować sytuację wybijając na aut ale wyszedł rożny
  • 56' Jasiński ucierpiał w konfrontacji w polu karnym Pogoni z Djousse i jest teraz opatrywany przez medyków
  • 54' Kolendowicz zachwiał się w polu karnym składając się do strzału czym ułatwił obronę Szamotulskiemu, który bez większych problemów złapał piłkę
  • 54' kolejny rożny dla Zielonych, wykonuje Reiss. Wrzutka w pole karne piłka zostaje wybita w kierunku środka pola gdzieś tak pojawił się Ngamayama który strzelał ale piłka niestety ponad bramką
  • 53' Reiss wrzucał na głowę Sobieraja ale chyba trochę za mocno to zrobił bo piłka przeleciała koło niego i wylądowała pod nogami obrońców Pogoni
  • 52' Pietruszka wybił na rzut rożny który wykona tradycyjnie Reiss
  • 51' Ujek ponownie miał okazję wbiec w pole karne będąc sam na sam z Janukiewiczem ale postanowił strzelać.. kompletnie niecelnie i mamy wznowienie od bramkarza
  • 50' Ujek dostał podanie na główkę tuż pod bramka Janukiewicza i wszystko było by pięknie ale piłka dosłowni musnęła słupek
  • 48' Kolędowicz wrzucał w pole karne, troszeczkę przerzucił ale w końcu Hricko trafił na piłkę i próbował strzelać ale na szczęście Szamotulski dobrze ustawiony wyłapał strzał
  • 45' pierwsza zmiana w tym meczu po stronie Warty Poznań, na ławkę schodzi Foszmańczyk a za niego grać będzie Marciniak
  • 45' Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania.
  • 45' Koniec pierwszej połowy i mamy remis.
  • 45' Sobieraj zatrzymał rajd Ławy tuż przed polem karnym
  • 44' Ngamayama do Sasina płasko po murawie ten do Reissa ponad głowami obrońców Pogoni ale Reiss nie doszedł do piłki i akcja przerwana
  • 43' Ława na spalonym
  • 39' Djousse podawał do Frączczaka ale ponownie mamy strzał ponad bramką
  • 38' Reiss próbował do Magdziarza podawać w pole karne ale nie było szans by Madzi dobiegł do piłki.
  • 37' Frączczak posyła piłkę daleko ponad bramką....
  • 36' Ława środkiem boiska podawał do Kolędowicza ale Szamotulski szybszy złapał piłkę wślizgiem w polu karnym
  • 34' gości próbują podwyższyć wyniki... Hricko próbował strzelać ale obyło się bez interwencji bo piłka opuściła boisko
  • 33' Edi Dias Marcal wykonuje rzut karny i mamy wyrównanie, Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:1
  • 33' Szamotulski zdaniem sędziego fałlował Djousse i mamy jedenastkę dla gości
  • 30' rzut wolny dla gości, tradycyjnie Dias Marcel przy piłce... wrzucił ją w pole karne gdzie jeden z zawodników Warty wybił ja na aut
  • 28' Zieloni widać głodni są sukcesu... tym razem Foszmańczyk próbował strzelać ale znowu piłka posłana za wysoko bez zagrożenia dla bramki Janukiewicz
  • 27' w zamieszaniu na polu karnym gości doszło do ciekawej sytuacji... sędzia powinien sam sobie dać żółtą kartkę za faulowanie Frączczaka 🙂
  • 26' Kosznik przed szansą podwyższenia wyniku ale za wysoko posłał piłkę
  • 25' Djousse w polu karnym sam się zamieszał i zamiast strzelać podał do Frączczaka, który ostatecznie podawał do niewidzialnego zawodnika i tak Sasin wrócił po piłkę
  • 22' Pietruszka podaje do Djousse ale Sobierał dobrze ustawiony ponownie kończy ich rajd na bramkę Warty
  • 21' rzut wolny po wcześniejszym faulu wykonywał Dias Marca... wrzutka była ładna ale brakowało wykończenia, obrona Zielonych odprowadziła tylko piłkę po za linię kończącą boisko i wznawiał będzie Szamotulski
  • 21' Magdziarz faulował Piertuszkę
  • 19' Reiss wykonywał rzut wolny wzdłuż linii końca boiska. Wrzucał piłkę w pole karne ale wprost w ręce Janukiewicza
  • 19' Hricko uderzając w głowę faulował Sasina tuż przy lini kończącej boisko
  • 18' Dias Marcal rozpoczyna od rzutu wolnego na połowie Warty
  • 17' Magdziarz wykonywał rzut wolny wrzucając piłkę w pole karne i wprost w ręce Janukiewicza
  • 17' faulowany Magdziarz i jest rzut wolny na połowie gości
  • 13' aut dla gości wykona Hricko
  • 12' faulowany Ława przez Wichtowskiego, który za to zagranie zobaczył żółtą kartkę
  • 10' Reiss ustawia piłkę na jedenastym metrze, nabiega na piłkę i strzela w środek bramki ponad rzucającym się w prawą stronę Janukiewiczem i mamy prowadzenie. Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:0
  • 10' Jasiński faulowany w trakcie rzutu rożnego i mamy rzut karny
  • 9' najpierw po faulu w środku pola wznawiał Reiss wrzucając w pole karne a teraz mamy rożny dla Warty
  • 7' świetnie ustawiony Sobieraj zatrzymał Djousse, który mógł zagrozić bramce Szamotulskiego...ale wszystko odbyło się bez faulu
  • 6' zamieszanie w polu karnym Warty, gospodarze dali się szeroko rozciągnąć po swoim polu karnym... w efekcie do piłki doszedł Ława ale strzał był za wysoki i piłka przeleciała nad poprzeczką.
  • 5' Sasin powstrzymany przed wrzuceniem piłki w pole karne...a mogła być z tego ładna akcja a tak mamy aut na wysokości pola karnego
  • 4' Djousse faulował w środku pola i mamy wolny dla Warty
  • 3' Dla porządku powiemy tylko że goście ubrani są w bordowo-granatowe stroje z bordowymi kolanówkami a gospodarze w zielono-białe stroje z białymi kolanówkami.
  • 2' pierwszy stał na bramkę w tym meczu w wykonaniu Sasina... można by narzekać ale w sumie w tej sytuacji ciężko się było dobrze złożyć do strzału.
  • 0' I rozpoczynamy! Sędzia Kwiatkowski zagwizdał po raz pierwszy w tym spotkaniu.
  • 12:27 Właśnie odgrywany jest hymn klubu z poznania, i na boisko wychodzą zawodnicy obu drużyn. Kibiców zgromadziło się około 3 tysięcy.
  • 12:26 Witamy serdecznie na relacji z meczu 20. kolejki pierwszej ligi piłki nożnej, W dzisiejszym meczu Warta Poznań podejmuje lidera ligi Pogoń Szczecin.