Lechia Gdańsk – Lech Poznań 2:1 (0:1)

KKS Lech Poznań„ - Lechia Gdań„sk 2:0 - 2010.11.13 r.  Foto: Paweł Rychter

KKS Lech Poznań„ - Lechia Gdań„sk 2:0 - 2010.11.13 r. Foto: Paweł RychterPierwsza połowa choć była bardzo chaotyczna zakończyła się dla Lecha dobrym wynikiem. Poznaniacy strzelili jedyną bramkę podczas trzech kwadransów. Mecz ma jednak dwie, a nie jedną połowę.

Niestety druga połowa, choć początkowo zapowiadała się dla Kolejorza dobrze, przyniosła bolesną porażkę.

W 77 minucie sędzie dyktuje rzut karny po tym, jak piłka odbija się od ręki Jakuba Wilka. Takiej okazji minutę później nie zmarnował Abdou Traore pewnie strzelając bramkę. Mamy zatem wyrównanie.

Dwie minucie po karnym piękną akcję wieńczy celnym i skutecznym strzałem Traore. Gospodarze prowadzili dziesięć minut przed końcem meczu 2:1.

Ta druga bramka była ciosem, po którym Kolejorz nie potrafił się podnieść i zdobyć drugiej bramki. Wynik meczu się nie zmienił, choć sędzia zakończył go w 94 minucie.

Wszystko wskazuje na to, że Lech Poznań pożegnał się właśnie z Pucharami.

Rozżaleni kibole już zastanawiają się nad przyszłością Kolejorza. Padają nazwiska potencjalnych trenerów, którzy mogliby zastąpić Bakero. Zastanawiają się także, którzy zawodnicy będą chcieli odejść z zespołu. Sytuacja zespołu z pewnością nie jest w tej chwili dobra.