Nieco gorszy dzień dla Polaków na Mistrzostwach

III Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju Na Trawie - Polska - Namibia  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

III Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju Na Trawie - Polska - Namibia Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterPanie z naszej reprezentacji przegrały dzisiaj z Niemkami, a panowie z reprezentacją Holandii. Szkoda…

Nasze reprezentantki od samego początku, choć bardzo się starały, nie mogły realnie zagrozić drużynie z Niemiec. Na przerwę schodziły z dwiema bramkami straty. Druga połowa choć była nieco lepsza w ich wykonaniu nie przełożyła się niestety na skuteczne strzały. Niemki natomiast zdobyły jeszcze jednego gola.

Mecz reprezentacji męskiej, po wczorajszej wspaniałej wygranej nad Niemcami, zapowiadał się bardzo interesująco. Apetyty kibiców były ogromne. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Mecz mógł zakończyć się remisem 2:2, ale na 16 sekund przed końcową syreną sędzia podyktował krótki róg dla przeciwników.  Niestety skorzystali z szansy i mecz zakończył się porażką Polaków 3:2 Najważniejsze jednak, że wyszliśmy z grupy i walczyć będziemy o medal!

W grze o 5 miejsce są nasze dziewczyny, trzeba je dopingować!

Sobota na Mistrzostwach – zobacz plan i wyniki zakończonych meczy tutaj.