LECH POZNAŃ – JUVENTUS TURYN 1:1 – AWANSUJEMY!!!!!!!!

Lech Poznań - FC Zalzburg - Stadion Miejski 30.09.2010 r.  Foto: Piotr Rychter

Lech Poznań - FC Zalzburg - Stadion Miejski 30.09.2010 r. Foto: Piotr RychterKomplet widzów na trybunach na pewno będzie dopingował Lechitów podczas dzisiejszego meczu z Juventusem Turyn.  Jedyną nie pewną rzeczą jest pogoda, która może pokrzyżować plany organizacyjne meczu. Zgodnie z przepisami UEFA, jeżeli temperatura otocznia spadnie poniżej -15 st. Celsjusza , to możliwe jest odwołanie spotkania. Decyzja delegata i sędziego głównego podana zostanie w południe.

Zapowiadane jest -17 st. temperatury rzeczywistej a odczuwalna ma być na poziomie -27. Co na to trener Starej Damy, Del Neri? “Zdarzało nam się grać w jeszcze gorszych warunkach atmosferycznych, więc nie jest to dla nas żadnym problemem”. Jose Maria Bakero zapytany o temperaturę odpowiedział “Moi piłkarze nie boją się zimna. By z nim wygrać, trzeba przestać myśleć o mrozie. Ja, choć jestem Hiszpanem, czuję się przy tym mrozie perfecto!”.

Oba zespoły zagrają w osłabieniu. Juve przyjechało do Poznania bez obrony, a Lech może wystawić tylko jednego napastnika jakiego ma czyli Artjomsa Rudnevsa. Kto wygra?

Na początek relacji ze Stadionu Miejskiego zapraszamy około godziny 20:50. Niestety nasz sprzęt (nie mówiąc o reporterze) nie wytrzymał niskiej temperatury… Mamy tylko nadzieję, że na robionych fotkach będzie widać coś więcej niż tylko padający śnieg 😉

1 - 1

Juventus F.C.

• 22' wybaczą Pańswo ale opady śniegu uniemożliwają mi dalsze pisanie....podumowanie po połowie
  • 22' ładana kontra gości i mały włos nie padł samobuj ze strony Arboledy
  • 21' i rożny dla Lecha 🙂
  • 17' Kryvets z lewej strony dośrodkowuje do Rudnevsa! główka i niestety trochę szczęście zzabrakło by podwwyższyć wynik
  • 15' goście atakuja piłka dośrodkowana w pole karne Lecha ale na szęście napastnik nie wykozytał okazji
  • 12' iiii piłka leci do Rudnesas!!!i goooolll Lech prowadzi 1:0
  • 12' i pierwszy rożny dla Lecha
  • 11' tym razem Lech przejmuje inicjatywę i naciska
  • 10' aut dla Lecha przy polu karnym gości
  • 9' goście naciskają ładnymi dośrokowaniami w pole karne ale Kotorowski na stanowisku
  • 8' Marchisto próbował lewą stroną wbiec w pole karne i podać na szczęście podanie było nie najlepsze
  • 6' kolejny wolny dla gości około32 metów od bramki i znowu dośrodkowanie ale na szczęście zagrożenie oddalone
  • 5' wolny dla gości i ładne dośrodkowanie i Kotorowski wybuja piłkę pod swoje nogi! Inquinita uderza wpiłke jednak na całe szczęście piłkam mija słupek nie z tej strony 😉
  • 5' iii Rudnevs z 30 metrów posyła piłkę w stronmę bramki gości! bramkarz miał nie lada problem z jej złapaniem
  • 4' goście w natarciu, małe zamieszanie w polu karnym Lecha... na szczęscie pierwsze minuty dosyć ospałe
  • 2' i pierwszy wolny dla Lecha, ładne wpuszczenie piłki w pole karne jednak za mocno i bramkarz gości łapie piłkę
  • 1' mecz się rozpoczął.... zimno koszmarnie, ale przy dopingu kibiców robi się cieplej, goście ubrani na biało a gospodarze na granoatowo.
  • 20:53 z nieba zaczynają padać białe płatki, które zapewne będą utrudniały grę ale i także nasza pracę 😉
  • 20:43 zawodnicy obu drużyn trenują już na murawie od dłuższego czasu. Murawa nie jest zielona a zielonkawa ale tylko dlatego że leżał na niej śnieg, który skrzętnie sprzątano.Temperatura otoczzenia około -11 stopni, jednak temperaturana trybunach jak zwykle gorąca.

Kotorowski, Djurdievic,, Arboleda, Krivets, Stilic, Rudnevs, Peszko, Bosacki, Injac, Wojtkowiak, Henriquez
Rezerwowi: Buric, Gancarczyk, Wilk, Kiełb, Kikut, Możdżeń, Kamiński
Trener: Jose Maria Bakero