KKS LECH POZNAŃ 0:1 ZAGŁĘBIE LUBIN (relacja na żywo)

KKS Lech Poznań - Zagłębie Lubin - Poznań 2010.10.16 r.  Foto: Piotr Rychter

KKS Lech Poznań - Zagłębie Lubin - Poznań 2010.10.16 r. Foto: Piotr RychterSpotkanie przy Bułgarskiej niewątpliwe będzie jednym z ciekawszych dla kibiców Lecha. Z jednej strony zaprzyjaźniony klub, a z drugiej dołek w jakim jest Lech tracąc 11 punktów do lidera. Jeżeli Lechici chcą się liczyć w walce o tytuł Mistrza Polski będą musieli dzisiaj wygrać. Ale nie chodzi tylko o punkty w tabeli. Zespół musi przekonać kibiców, że potrafi grać tak samo dobrze w Lidze Europejskiej i w Ekstraklasie. Jak dotąd Lech spisuje się bardzo słabo żeby nie powiedzieć źle na boiskach rodzimej ligi. Czy ten mecz będzie przełomem?

Fotorelację z meczu znajdziesz TUTAJ

0 - 1

KGHM Zagłebie Lubin

• 90'+4 i koniec meczu....Lech przegrał z Zagłębiem 0:1 tym samym podtrzymując złą passę, która towarzyszy mu do tej pory. Kibicom nie ma co się dziwić że wygwizdali zawodników nie przyjmując ich podziękowań za doping. Natomiast kibice Zagłębia są teraz bardzo dobrze słyszalni świętując zwycięstwo swojej drużyny. Dziękujemy za relację i zapraszamy do kolejnej.
  • 90'+4 przepiękne doścodkowanie Kędziory i niestety źle doszedł do piłki strajker gości i nie trafił do braki
  • 90'+4 zamiesznaie pod bramką gości, Tshibamba przy piłce próbuje strzelać ale piłka mija słupek o ponad metr
  • 90'+4 zmiana w drużynie gości
  • 90'+3 Zagłębie atakuje, strzela Kędziora ale na naszcze szczęście bardzo niecelnie
  • 90'+2 znowu Lechita fauluje i znowu woly ze środka pola dla gości
  • 90'+1 aut dla Lecha na wysokości własnego pola karnego
  • 91' przewinienei Gancarczyka w śrorku pola i wolny do gości
  • 91' grę wznawia Burić
  • 90' gra potrawa jeszcze 4 minuty
  • 90' strzał d 28 metrów w stronę bramki gości ale daleki był od idału. Wznowienie gry przez gości
  • 89' dośrodkowanie , zamieszanie! Rudnevs prowadzi atak ze śroka pola na prawą stronę... ale niestety podawał do kogoś ale nie wiadomo do kogo
  • 88' atak gości Pawłowski do Plizgi! ufff podanie przecięte przez obrońców i piłka wybita na rożny
  • 87' wznowienie gry przez bramkarza gości
  • 87' cztero osobowy mur i na szczęscie piłka szybuje ponad poprzeczką ale jednak ostatni dotknął jej obrońca Lecha i mamy rożny
  • 86' Pawłowski z prawej strony podaje i znowu jet przy piłce jednak faulowany przy prawym rogu pola karnego Lecha i mamy woly!
  • 85' wznowienie gry z autu przez Lecha, który wybija ponownie piłkę na aut oddajac ją gościom
  • 84' Rymaniak na murawie w swoim polu karnym wymaga pomocy medyków
  • 84' znowu zamieszanianie w okolicy pola karnego Lecha na szczęscie striker się potknął
  • 83' ładne dośrodkowanie do Thibamby ale dobrze rozstawiony Isailović bez większych problemów przejął piłkę
  • 83'' wolny dla Lecha około 28 metrów od braki gości
  • 82' kibice mocno zdenerwoani postawą swoich ulubieńców ale i tak starają się ich zagrzewać do walki
  • 81' znowu atak gości, Treore próbuje strzelać pod nogami obrońców na szczęscie słupek!
  • 80' dużo nerwowości w grze Kolejorza widać na boisku, podania nie sa dobrze adresowane
  • 80' aut dla Lecha na wysokości pola karnego gości
  • 80' atak gości i trochę za mocne podanie do Plizgi który nie zdołał dojść do piłki
  • 79' dośrodkowanie nie udane i piłka wybita w środkową strefę boiska
  • 78' wolny dla Lecha wykonuje Gancarczyk
  • 78' zmiana w Lechu za Krivetsa wchodzi Kiełb
  • 77' Stilić próbuje rozprowadzić piłkę w środku pola ale jedyne com mu wyszło to podanie do tyłu
  • 77' coś się stało w obronie Lecha, która nie jest zgrana i wygląda jakby pierwszy raz ze soba grała
  • 76' po rożnym strzał Pawłowskiego i piłka odbija się od obrońcy Lecha i znowu rożny
  • 76' Zagłębie znowu atakuje tym razem bez większych problemów przedostaje sie na pole karne ale na szczęście Burić wybija na rożny
  • 75' zamieszanie pod brakmą gości główkować próbuje Rudnevs ale Isailović ładnie zgarnia mu piłkę znad głowy
  • 74' i niestety gol dla Zagłębia po strzale Bartczaka i fatalnych błędach obrony Lecha
  • 73' dośrodkowanie do, zamieszanie w polu karnym i tylko szczęscie uratowało Lecha przed stratą bramki po strzale Rymaniaka bo piłka odbiła sie od poprzeczki
  • 72' kontra gości i bardzo poważny błąd i ostrzeżenie dla obrony Lecha bo omało co padła by bramka dla Zagłębia, a na razie jest rożny
  • 72' Peszko walczy na lewej flance podaje do Rundevsa ale niestety! nic z tego
  • 71' ostrzerzenie dla Iniaca za nadmiernie agresywną grę
  • 71' zamieszanie w polu karnym Rudnevs niestety nie trafił czysto w piłkę
  • 69' szansa przed Zagłębiem ale na szczęście stoperzy Kolejorza dobrze wiedzą co robią
  • 68' Kolejny żółty kartonik dla Lechity tym razem dla Kikuta. Do faulowanego Plizgi leżącego na murawie biegną medycy.
  • 66' wolny tuż przed polem karnym lecha przy jego prawym rogu i dośrodkowanie! silny strzał główką! na szczęście daleko od słupka
  • 66' Plizga faulowany przez Djurdievica przed polem karnym za co ten ostatni ujrzał żółty kartonik
  • 64' i Tshibamba z lewego narożnika pola karnego dośrodkowuje ale za mocno by Stilić mógł do niej dojść
  • 63' Tshibamba wszedł za Dregasa i już pokazuje się na murawie podając z lewej strony pola karnego
  • 62' Peszko faulowany ale wykożystany przywilej korzyści i strzał z prawej strony!!! i znowu jęk zawodu na trubunach
  • 62' do wejścia przygotowywuje się przy linii bocznej Tshibamba
  • 61' płaskie podanie do Treore niestety za mocne i do piłki dobiegł Burić
  • 60' przepychanki w śroku pola i wolny dla Zagłębia
  • 59' nooo stoperzy Lecha mają co robić i na razie robią to dobrze!... ale co to!! faul na Pawłowskim w polu karnym Lecha?! ufff na szczęscie sędzia nie odgwizdał jedensastki
  • 57' piękne podanie Rudnevsa do Stilica w środek pola karnego!!!!!! ale niestety Semir strzelił tak wysoką świecę że chyba chciał sprwadzić wytrzymałość ekranów na stadionie
  • 56' goście coraz śmielej atakują... Kędziora na szczęście nie zdąrzył do piłki którą wybił mu spod nóg obrońca Kolejorza
  • 55' Djurdiejic przecina proste podanie w środek pola karnego Lecha i wybija na aut
  • 55' podanie ze środka pola do Rudnevsa, ale niestety skuteczna pułapka gości i spalony
  • 53' Gancarczyk w środu pola ratuje sytuację wybijąc piłkę w kierunku Burića
  • 52' Gancarczyn ma murawie, czyżby odnawiała się kontruzja prawego kolana?
  • 52' Teore walczy ze stoperami Lecha na szczęscie bez skutecznie, co kończy się wolnym dla Lecha
  • 51' grę wznawia Isailović
  • 47' akcja Peszko do Stilića jednak ten nie wiedzieć czemu nie podał dalej i stracił piłkę będą przy polu karnym gości
  • 46' rozpoczyna się druga połowa spotkanie przy Bułgarskiej
  • 45'+1 i sędzia gwiżdże kończąc pierwsza połowę spotkania
  • 45'+1 wolny wykona Plizga....podanie do Treore! i było blisko piłka logowała tuż nad poprzeczką bramki
  • 45'+1 faulowany Kędziora...i kartka dla Bosackiego
  • 44' aut dla gości na wysokości pola karnego Lecha
  • 44' z lewej strony biegnie Stilić w ostatniej chwili podaje do Rudnevsa ten biegnie na prawą stronę pola karnego! oddaje strzał! ale niestety piłka powędrowała po obok słupka
  • 42' Pawłowski lewą stroną, chwila zawahania i strzał w kierunku Burića, jednak ten nie musiał się za bardzo strać by wyłapać ten strzał
  • 41' Kikut wybija z autu na wysokości początku pola karnego Zagłębia
  • 41' Rudnevs podaje do Stilića ale piłkę złapali stoperzy gości
  • 40' Rudnevs zatrzymany przed linią końcową boiska... zdołał tylko piłkę wycofać ale nikogo tam nie było
  • 39' Teore miał okazję do kontry jednak za mocno podbił piłkę i Burić zdążył do niej dobiec i wbuć
  • 38' aut dla Lecha
  • 37' próba strzału Bartczaka i piłka odbija się o zawodnika Zagłębia i wypada po za boisko, grę wznowi Burić
  • 37' i podanie do Kędziory! na szczęście za mocne i dało możliwość dojścia stopera i wybicia na aut
  • 36' gra przeniosła się w środek pola
  • 35' niebezpieczna zabawa lechitów pod własną bramką i aut dla gości
  • 34' płaski strzał Plizgi nie mógł dość do bramki Lecha, ale piłka wybita na prawą stronę pola karnego gdzie znowu dopada ją Plizga i znowu strzela i znowu niecelnie. Burić jedynie ruszył kilka kroków do przodu żeby złapać piłkę.
  • 33'; tym razem Lechici stawiają trzy osobowy murek
  • 32' dwu osobowy murek, dośrodkowanie Plizki na szczęście wybite i faul!!! znowu wolny dla Zagłębia ale z drugiej strony
  • 32' Zagłębie próbuje kontrować. ale nic z tego... i wolny dla Zagłębia około 20 metrów od bramki Lecha, który wykona Plizga
  • 31' dośrodkowanie z wolnego nie wyszło ale mamy rożny!... niestety po nim też jęk zawodu na trybunach można było tylko usłyszec
  • 30' wolny dla Lecha około 30 metrów od bramki Isailovića
  • 30' pierwsza zmiana w drużynie Zagłębia. Reina wchodzi za Horvatha
  • 29' Incjac faulowany przy polu karnym Lecha
  • 27' faulowany Horvath po dłuższej chwili schodzi z boiska trzymając opatrunek na prawym oku....teraz chwilowo goście grają w 10.
  • 27' Rudnevs dostał ostrą reprymendę od sędziego za faul
  • 26' Treore na spalonym
  • 25' Injac podaje do Stilića!!! jeden na jeden! Semir zdecydował się skierować piłkę na lewy słupek...ale niestety zrobił to bardzo niecelnie
  • 24' Incjac walcząc o piłkę nadział się chyba na but rywala i przez chwilę leżał na murawie
  • 24' Gancarczyk wyrzuca z autu po stronie Lecha
  • 23' szansa dla Zagłębia, dobrze zbudowana kontra ale jednak obrona Lecha lepiej sobie poradziła i wywalczyła aut dla gości
  • 22' Kryvets potyka się o własne nogi będąc przed szansą oddania strzału!
  • 22' Sztilić do Rudnevsa ten do... nikogo? hmm akcja słaba ale gramy dalej
  • 21' Plizga dobiega do piłki, ma stopera przed sobą ale odbiera podanie i strzela! na szczęście noga stopera znalazła się na linii strzału
  • 21' kolejny faul Zagłębia... ile jeszcze brakuje do pierwszej kartki?
  • 20' Isailocić gra na prawe dobry mecz, dobrze się ustawia i pewnie wyłapuje piłki
  • 19' rożny wykonuje Treore ale daleko za linią kończącą boisko
  • 18' teraz Treore prawą stroną w kierunku Burića, próba zatrzymania przez stoperów dosyć nieudolna ale na szczęście po chwili rożny dla gości
  • 17' Kryvets płaskim strzałem po ziemi chciał zaskoczyć bramkarza gości... jednak ten mógł spokojnie odprowadzić piłkę za linię kończącą pole karne
  • 17' Pawlowski dośrodkowuje! bardzo ładna kontra ale na szczęście Burić na straży pewnie przecina podanie
  • 16' gra po stronie Zagłębia się zaostrza...kolejny faul
  • 16' Rudnevs przed szansą strzelenia gola! ale zamiast lobować i tak klęczącego już bramkarza strzelił prosto w niego!
  • 15' Stilić stara się w środku pola coś zrobić ale niestety podania nie do końca wychodzą tak jak by chciał!
  • 14' Peszko dostaje podanie na lewą stronę, ma czystą pozycję ale niestety po chwili dopada go obrońca, którego na szczęście zręcznie mija...i strzela!!! ale niestety do szczęścia zabrakło pół metra
  • 13' bardzo ładne rozegranie Djurdievica, która zaskoczyło zawodników w środku pola i stworzyło okazję dla Rudnevsa do ataku prawą stroną pola... jednak strzał zostawiał wiele do rzyczenia
  • 12' Injac ponownie faulowany
  • 12' Isailović wznawia grę
  • 11' Stilić prawą stroną...chwila wymiany uprzejmości z obrońcami i wywalczony aut tuż przy linii rzutu rożnego po stronie Zagłębia
  • 10' faulowany Injac
  • 10' i kolejny rożny dla Lecha ale tym razem prosto w ręce bramkarza gości
  • 9' dośrodkowanie z rożnego i wybicie w kierunku autu ale piłka znowu wraca w pole karne! niestety nie tym razem!
  • 8' ładne podanie do Peszki w środek pola karnego ale przecięte przez obrońcę Zagłębia....po chwili gry mamy rożny dla Lecha
  • 7' Peszko próbował zaskoczyć obrońców rajdem w środek pola karnego i podaniem do Rudnevsa... niestety bardziej zaskoczony był ten ostatni
  • 7' gra w środku pola i kolejny faul na lechicie
  • 5' faulowany Kryvets ale obyło się bez kartki
  • 5' kolejny aut dla Zagłębia na wysokości pola karnego Lecha... i dośrodkowanie Kędziory ale nic z tego za mocno i za daleko
  • 4' Kędziora usiłuje kontratakować lewą stroną przy linii autowej ale ładnie zatrzymał go obrońca Lecha wybijając na aut
  • 3' bardzo ładne wejście w pole karne napastników Lecha z prawej strony pola, jednak niedokładne wykończenie Rudnevsa i wznawia Isailovic
  • 3' groźna sytuacja pod polem karnym gości, wyglądało na faul ale niestety nie.... gramy dalej
  • 0' sędzia po raz pierwszy gwiżdże dzisiejszego wieczoru, rozpoczyna się spotkanie Lecha kontra Zagłębie
  • 0' sędzia po raz pierwszy gwiżdże dzisiejszego wieczora, rozpoczyna się spotkanie Lecha kontra Zagłębie
  • 18:15 kibole Lecha i kibice Zagłębia próbują sił w starciu 'kto głośniejszy', jednak kibole gospodarzy są w ogromnej przewadze! Co krzyczą?! "Kolejorz chcemy zwycięstwa!"
  • 18:15 kibole zgromadzeni w tak zwanym kociołku gromkimi okrzykami zagrzewają zawodników Lecha, którzy jeszcze nie wyszli na murawę
  • 18:10 Do meczu pozostały 4 minuty i właśnie odbywa się prezentacja zespołów.
  • 17:53 Coraz więcej kibiców na stadionie ale nie można powiedzieć żeby było ich bardzo dużo. Na dzisiaj przewidywana frekwencja to 20 tysięcy.
  • 17:40 Witamy Państwa na relacji z meczu KKS Lech - Zagłębie Lubin. Póki co trybuny powoli się zapełniają kibicami, a na murawie rozgrzewają się oba zespoły.