Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Festiwal filmów dokumentalnych coraz bliżej
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 16 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 17 KWIETNIA
Długodystansowcy z Etiopii najlepsi w Poznaniu
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 KWIETNIA
Turniej Białych Piór – nagrody dla zdolnej młodzieży
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 14 KWIETNIA
Wiosenny festyn na Mostowej!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 12 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
9
,
10
,
11
,
11
,
14
,
17
,
17
,
19
,
91
,
162
,
166
,
196
,
201
,
218
,
przystanek Os. Czecha n/ż
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
09 22 36 51
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 21 36 51
06 21 36 51
06 21 36 51
06 21 36 51
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46
06 26 46
06 26 46
06 26 36F 46
06 26 46F
02F 22F
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
08 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 36F 46
06 26 46F
02F 22F
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
05 35
05 35
05 35
05 35
05 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 46
06 26 36F 46
06 26 46F
02F 22F
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Kolejowa
Głogowska/Hetmańska
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha n/ż
1 - Piaśnicka Rynek
2 - Piaśnicka/Kurlandzka
3 - Szwedzka
4 - Szwajcarska
5 - Franowo
6 - Franowo
7 - Szwajcarska
8 - Szwedzka
9 - Piaśnicka/Kurlandzka
10 - Piaśnicka Rynek
11 - Os. Lecha
12 - Os. Tysiąclecia
13 - Łacina
14 - Polanka
15 - Kórnicka
16 - Kórnicka n/ż
17 - Politechnika n/ż
18 - Most Św. Rocha n/ż
19 - Pl. Bernardyński
20 - Wrocławska
21 - Aleje Marcinkowskiego
22 - 27 Grudnia
24 - Fredry
25 - Głogowska/Hetmańska n/ż
26 - Rynek Łazarski n/ż
27 - Park Wilsona n/ż
28 - Dworzec Zachodni
29 - Most Dworcowy n/ż
30 - Rondo Kaponiera
31 - Most Teatralny
32 - Poznańska
34 - Wielkopolska
36 - Armii Poznań
37 - Żniwna
38 - Pasieka
39 - Kmieca
41 - Przełajowa
42 - Wilczak
43 - Serbska
44 - Włodarska
45 - Lechicka/Naramowicka
46 - Naramowice n/ż
47 - Os. Łokietka
48 - Jasna Rola
50 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
Komunikacja nocna
201
202
203
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902