tramwaj 2 | inne linie z przystanku: 2, 219, 258, | |||||||
przystanek Stare Zoo n/ż | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 01 16 31 46 54 01 16 31 46 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 11 16 31 46 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 58 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 08 38 08 38 08 38 57 08 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | Dębiec PKM Wspólna HCP Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Pamiątkowa n/ż Kosińskiego n/ż Rynek Wildecki n/ż Różana Półwiejska AWF Serafitek n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje n/ż Wioślarska n/ż Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM AWF Łąkowa Pl. Wiosny Ludów Aleje Marcinkowskiego 27 Grudnia Gwarna Zamek Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Rondo Kaponiera Stare Zoo n/ż 1 - Kraszewskiego n/ż 3 - Rynek Jeżycki n/ż 5 - Polna n/ż 7 - Żeromskiego n/ż 9 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy