autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 2, 3, 5, 7, 9, 9, 10, 10, 11, 17, 19, 91, 201, 201, | |||||||
przystanek Traugutta | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03 18 33 47 03 18 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 33 42S 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 07 16S 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 03 21 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 03 21 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30 00 30 00 30 00 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 03 21 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Arena Arciszewskiego Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta 1 - Rolna 3 - Hetmańska Wiadukt 4 - Rondo Starołęka 6 - Rondo Starołęka 8 - Starołęka Mała 10 - Bystra 12 - Starołęka PKM 14 - Rondo Starołęka 16 - Rondo Żegrze 17 - Unii Lubelskiej 18 - Tadeuszak 19 - Rondo Żegrze 20 - Żegrze I 21 - Żegrze II 22 - Żegrze III 23 - Os. Czecha 25 - Piaśnicka Rynek 26 - Piaśnicka/Kurlandzka 27 - Szwedzka 28 - Szwajcarska 29 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy