autobus 193 | inne linie z przystanku: 164, 182, 193, 835, 836, 837, | |||||||
przystanek Wojska Polskiego | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 20 35 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 37 52 07 22 37 54 09 24 39 54 09 24 39 54 08 23 38 51 06 21 36 51 06 21 36 51 11 31 51 11 31 51 11J 31J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15S 35S 56S 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 16 36 56 16 36 56 16 32 51 11 31 51 11 31 51 11J 31J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 32# 51# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11Z 31Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Suszki n/ż Włościańska n/ż Piątkowska Trójpole n/ż Os. Winiary n/ż Witosa Wiadukt n/ż Witosa Kładka n/ż Wojska Polskiego 2 - Niestachowska n/ż 3 - Żeromskiego 4 - Żeromskiego n/ż 6 - Ogrody n/ż 8 - Szpitalna 9 - Swoboda 11 - Bułgarska/Polska n/ż 12 - Kolorowa 14 - Bułgarska/Polska n/ż 15 - Ognik n/ż 16 - Rycerska n/ż 17 - Marszałkowska n/ż 19 - Stadion Miejski n/ż 20 - Węgorka n/ż 22 - Rondo Skubiszewskiego 24 - Jawornicka 25 - Os. Kopernika n/ż 26 - Trębacka n/ż 27 - Ściegiennego n/ż 29 - Kordeckiego n/ż 30 - Częstochowska n/ż 32 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy