autobus 193 | inne linie z przystanku: 168, 178, 190, 193, 226, 322, | |||||||
przystanek Trójpole n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 00 15 30 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 46 01 16 31 46 01 16 31 46 06 26 46 06 26 46 06J 26J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10S 30S 51S 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 11 31 51 11 31 51 11 27 46 06 26 46 06 26 46 06J 26J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 11# 31# 51# 11# 31# 51# 11# 27# 46# 06# 26# 46# 06# 26# 46# 06Z 26Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Suszki n/ż Włościańska n/ż Piątkowska Trójpole n/ż 2 - Os. Winiary n/ż 3 - Witosa Wiadukt n/ż 4 - Witosa Kładka n/ż 5 - Wojska Polskiego 7 - Niestachowska n/ż 8 - Żeromskiego 9 - Żeromskiego n/ż 11 - Ogrody n/ż 13 - Szpitalna 14 - Swoboda 16 - Bułgarska/Polska n/ż 17 - Kolorowa 19 - Bułgarska/Polska n/ż 20 - Ognik n/ż 21 - Rycerska n/ż 22 - Marszałkowska n/ż 24 - Stadion Miejski n/ż 25 - Węgorka n/ż 27 - Rondo Skubiszewskiego 29 - Jawornicka 30 - Os. Kopernika n/ż 31 - Trębacka n/ż 32 - Ściegiennego n/ż 34 - Kordeckiego n/ż 35 - Częstochowska n/ż 37 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy