autobus 193 | inne linie z przystanku: 190, 193, | |||||||
przystanek Suszki | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 56 11 26 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 42 57 12 27 42 57 12 27 42 02 22 42 02 22 42 02J 22J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 06S 26S 47S 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 07 27 47 07 27 47 07 23 42 02 22 42 02 22 42 02J 22J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07# 27# 47# 07# 27# 47# 07# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 07# 27# 47# 07# 27# 47# 07# 23# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02Z 22Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Suszki 1 - Włościańska 2 - Piątkowska 4 - Trójpole 6 - Os. Winiary 7 - Witosa Wiadukt 8 - Witosa Kładka 9 - Wojska Polskiego 11 - Niestachowska n/ż 12 - Żeromskiego 13 - Żeromskiego 15 - Ogrody 17 - Szpitalna 18 - Swoboda 20 - Bułgarska/Polska n/ż 21 - Kolorowa 23 - Bułgarska/Polska n/ż 24 - Ognik 25 - Rycerska 26 - Marszałkowska 28 - Stadion Miejski 29 - Węgorka n/ż 31 - Rondo Skubiszewskiego 33 - Jawornicka 34 - Os. Kopernika 35 - Trębacka 36 - Ściegiennego 38 - Kordeckiego 39 - Częstochowska n/ż 41 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy