autobus 193 | inne linie z przystanku: 190, 193, 215, 832, 907, | |||||||
przystanek Os. Sobieskiego Komisariat n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 34 49 04 19 34 49 04 19 35 55 15 35 55 15 35 55J 15J | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59S 19S 39S 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 59 19 39 59 19 39 59 15 35 55 15 35 55 15 35 55J 15J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 34# 59# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 15# 35# 55# 15# 35# 55# 15# 35# 55Z 15Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 1 - Wiedeńska n/ż 2 - Os. Marysieńki n/ż 3 - Wieża RTV n/ż 4 - Os. Jagiełły n/ż 5 - Os. Chrobrego n/ż 7 - Suszki n/ż 8 - Włościańska n/ż 9 - Piątkowska 11 - Trójpole n/ż 13 - Os. Winiary n/ż 14 - Witosa Wiadukt n/ż 15 - Witosa Kładka n/ż 16 - Wojska Polskiego 18 - Niestachowska n/ż 19 - Żeromskiego 20 - Żeromskiego n/ż 22 - Ogrody n/ż 24 - Szpitalna 25 - Swoboda 27 - Bułgarska/Polska n/ż 28 - Kolorowa 30 - Bułgarska/Polska n/ż 31 - Ognik n/ż 32 - Rycerska n/ż 33 - Marszałkowska n/ż 35 - Stadion Miejski n/ż 36 - Węgorka n/ż 38 - Rondo Skubiszewskiego 40 - Jawornicka 41 - Os. Kopernika n/ż 42 - Trębacka n/ż 43 - Ściegiennego n/ż 45 - Kordeckiego n/ż 46 - Częstochowska n/ż 48 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy