autobus 193 | inne linie z przystanku: 149, 163, 175, 180, 182, 193, 610, 614, 616, 701, 702, 703, 704, 705, 707, 710, | |||||||
przystanek Górczyn PKM | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 20 37 55 12 28 43 58 13 29 45 00 15 30 45 00 15 29 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 29 45 00 15 30 45 00 15 30 46 03 19 34 49 04 19 36 51 06 21 36 51 06 17 32 45 00 15 28 43 58 13 28 42 55 09 24 44 04 24 44 04 22 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18S 47S 09S 30S 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 31 52 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 26 50 10 30 50 10 30 49 05 24 44 04 24 44 04 22 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 27 47# 07# 27# 47# 07# 28# 49# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 24# 44# 04# 23# 47# 07# 27# 47# 07# 27# 47# 02# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 20# | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Suszki Włościańska Piątkowska Trójpole Os. Winiary Witosa Wiadukt Witosa Kładka Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego Ogrody Szpitalna Swoboda Bułgarska/Polska n/ż Kolorowa Bułgarska/Polska n/ż Ognik Rycerska Marszałkowska Stadion Miejski Węgorka n/ż Rondo Skubiszewskiego Jawornicka Os. Kopernika Trębacka Ściegiennego Kordeckiego Częstochowska n/ż Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy