autobus 191 | inne linie z przystanku: 2, 7, 8, 18, 182, 191, 193, 219, 258, 835, 836, 837, | |||||||
przystanek Żeromskiego n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 58 13 28 45 00 15 30 45 00 18 33 48 03 18 33 48 03 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 15 30 43 59 21 41 01 21 41 00 20 40 00 20 40 00 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 58 18 38 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego n/ż Taczanowskiego n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż 1 - Żeromskiego 2 - Niestachowska n/ż 3 - Św. Wawrzyńca 4 - Kościelna Tunel 6 - Nad Wierzbakiem n/ż 8 - Maczka 9 - Os. Słowiańskie 10 - Koronna 11 - Św. Leonarda 12 - Os. Powstańców W-wy 13 - Aleje Solidarności 14 - Os. Zwycięstwa n/ż 16 - Połabska n/ż 17 - Wiktoria n/ż 18 - Umultowska n/ż 19 - Umultowska n/ż 20 - Sarmacka n/ż 21 - Stoińskiego n/ż 22 - Strugarka n/ż 23 - Os. Batorego Pływalnia n/ż 24 - Os. Batorego n/ż 25 - Opieńskiego n/ż 26 - Szymanowskiego n/ż 27 - Os. Sobieskiego 28 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy