autobus 182 | inne linie z przystanku: 164, 179, 182, | |||||||
przystanek Palacza | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 46 06 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 47 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 47 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego Palacza 1 - Arciszewskiego 2 - Promienista 4 - Grochowska 6 - Marcelińska 7 - Brzask 9 - Szpitalna 12 - Ogrody 13 - Żeromskiego 14 - Żeromskiego 15 - Niestachowska n/ż 17 - Wojska Polskiego 18 - Uniwersytet Przyrodniczy 19 - Śląska 21 - Maczka 22 - Os. Słowiańskie 23 - Słowiańska 24 - Słowiańska 25 - Ozimina 26 - Os. Przyjaźni 28 - Os. Pod Lipami 29 - Rondo Solidarności 30 - Os. Kosmonautów 31 - Os. Wichrowe Wzgórze | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||