autobus 171 | inne linie z przystanku: 149, 171, 176, 215, 603, | |||||||
przystanek Łozowa n/ż | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 06 24 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 15 35 55 13 33 53 13 33 53 13 22U 33 53 13 26U 46U | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 54 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 26 46U | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 30 51 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 26U 46U | Os. Dębina Azaliowa n/ż Łozowa n/ż 1 - Malinowa n/ż 2 - Dolna Wilda n/ż 3 - Piastowska n/ż 5 - Tokarska n/ż 6 - IPN n/ż 7 - Rolna n/ż 9 - Pamiątkowa n/ż 12 - Robocza 13 - ZNTK 14 - Bergera 16 - Niedziałkowskiego 17 - Poznań Główny n/ż 18 - Poznań Główny n/ż 19 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 21 - Zamek n/ż 22 - Urząd Wojewódzki n/ż 24 - Urząd Marszałkowski n/ż 27 - Armii Poznań n/ż 29 - Słowiańska n/ż 30 - Księcia Mieszka I n/ż 31 - Wyłom n/ż 33 - Os. Zwycięstwa n/ż 34 - Połabska 36 - Rondo Solidarności n/ż 37 - Os. Kosmonautów n/ż 38 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy